Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista ds. HR
new
HR
Grupa Otmuchów

Nysa
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
komunikatywność
dobra organizacja pracy
analiza
Prawo pracy
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Starszy specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Nysa

Twój zakres obowiązków:

  • kształtowanie i realizacja projektów w obszarze HR, monitorowanie ich przebiegu oraz rekomendowanie zmian zwiększających ich efektywność
  • wspieranie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarze szkoleń i rozwoju
  • zarządzanie benefitami: zapewnienie skutecznego zarządzania pakietem benefitów dla pracowników
  • oceny pracownicze – koordynacja projektu oraz inicjowanie działań promujących komunikację oraz informacje zwrotne
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • onboarding i offboarding pracowników,
  • analiza i monitorowanie wskaźników HR, w tym w zakresie budżetu kosztów osobowych
  • planowanie działań rozwojowych, budujących zaangażowanie oraz satysfakcję pracowników
  • dbanie o efektywną komunikację wewnątrz organizacji

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 letnie
  • proaktywna postawa i otwartość na zmiany
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • odpowiedzialność, elastyczność i samodzielność
  • doświadczenie w zakresie HR/analiz/budżetowania;
  • znajomość systemów wynagradzania oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy

To oferujemy:

  • umowę o pracę w jednej z największych i najlepiej prosperujących Firm produkcji słodyczy
  • samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu)
  • katalog szkoleń wewnętrznych i rozwój kompetencji
  • przyjazny i doświadczony zespół, który wdroży Cię do wykonywania obowiązków
  • benefity pracownicze: opieka medyczna, pakiety sportowe, parking pracowniczy, świadczenia socjalne