Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

HRIS Manager | SuccessFactors Expert
new
HR
Human & Hunter Professional

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
SAP SuccessFactors
HR
komunikatywność
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o amerykańskim kapitale, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: HRIS Manager | SuccessFactors Expert.

Na tym stanowisku będziesz kluczową osobą prowadzącą skuteczne zarządzanie, wdrażanie i optymalizacje systemu HRIS, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania SAP SuccessFactors w polskich oraz zagranicznych oddziałach naszego Klienta. Będziesz nadzorować konfigurację, utrzymanie, integrację i aktualizację systemów HRIS w celu wsparcia różnych funkcji HR. Twoją rolę będzie także prowadzenie szkoleń dla użytkowników, będziesz aktywnie współpracować z oddziałami naszego Klienta na całym świecie, w celu zapewnienia wsparcia użytkowników oraz integracji HRIS z innymi systemami biznesowymi. Będziesz odpowiadać za regularne przeprowadzanie audytów danych HRIS w celu zapewnienia zgodności z przepisami o ochronie danych oraz wewnętrznymi politykami. We współpracy z zespołami HR oraz IT będziesz nadzorować wdrożenia nowych modułów lub funkcjonalności HRIS, aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym.

Wymagania

  • Praktyczne, kilkuletnie doświadczenie w pracy z SAP SuccessFactors
  • Biegłe zrozumienie procesów HR i umiejętność identyfikacji potrzeb, optymalizacji
  • Biegły poziom zarządzania procesami
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1/C2) - współpraca międzynarodowa
  • Znajomość dodatkowych języków będzie atutem
  • Doświadczenie w zakresie analizy i wizualizacji danych będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pierwszą umowę na okres 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie roczne i miesięczne
  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku
  • Ciągłą możliwość rozwoju/pakiet szkoleń pracowniczych
  • Możliwość pracy w nowoczesnym i przestrzennym biurze z prywatnym parkingiem (w trybie hybrydowym lub zdalnym)
  • Prywatną opiekę na życie, program emerytalny oraz grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Pozostały pakiet benefitów: wyprawka dla dziecka, program rekomendacji pracowniczej, welcome pack, wyprawka dla dziecka zniżki na firmowe produkty, dofinansowanie do posiłków w kantynie, program VIP Whirlpool – dodatkowe zniżki na produkty AGD oraz system kafeteryjny (zawierający między innymi kartę sportową, zniżki na zakupy, bilety do kina, zniżki na imprezy turystyczne i wiele więcej. Każdy ma wpływ na to, z jakich świadczeń chce skorzystać)

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Ciebie!