Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Executive Assistant
HR
Intersys Group

Warszawa
4 500 - 4 650 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Angielski
Mile widziane
prawo jazdy
Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu jako Executive Assistant! W naszej firmie nie tylko wyniki są na pierwszym miejscu, ale także atmosfera pracy, która sprzyja rozwojowi i realizacji zawodowej. To idealne stanowisko także dla osób, które chcą rozpocząć swoją ścieżkę zawodową w przyjaznym i wspierającym środowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości do nauki.

Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz (okolice metra Pl. Wilsona)

Wynagrodzenie: 4 500 - 4 650 PLN brutto UoP (dopuszczalne także inne formy zatrudnienia)

Kogo szukamy?

Cichego bohatera bez peleryny, który aktywnością i zaangażowaniem podchodzi do powierzonych zadań. Kogoś kto uwielbia działania operacyjne i odnajdzie się w różnorodności zadań, ponieważ nasza firma działa w dwóch obszarach – informatycznym (Intersys) i spedycyjno-transportowym (Trans Kampania).

Zakres obowiązków:

  • Skanowanie dokumentów oraz ich wprowadzanie do systemu elektronicznego.
  • Odbieranie przesyłek oraz zarządzanie wysyłką korespondencji.
  • Organizacja zakwaterowania i rezerwacja hoteli dla pracowników firmy.
  • Zamawianie i zarządzanie zapasami artykułów biurowych.
  • Wystawianie faktur oraz zarządzanie dokumentacją finansową.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1: warunek konieczny!
  • Znajomość pakietu Office, głównie Excel: Twoje zadania będą wymagały biegłego posługiwania się narzędziami biurowymi, zwłaszcza Excel, do zarządzania danymi i raportowania.
  • Szybka adaptacja i nauka nowych obowiązków: Poszukujemy osoby z łatwością przyswajającą nowe umiejętności i chętnie podejmującej się różnorodnych zadań.
  • Prawo jazdy kategorii B: mile widziane!

Jak pracujemy:

  • Praca stacjonarna: ze względu na charakter pracy wymagana jest praca stacjonarna, w godzinach 9-17.
  • Integracje firmowe: raz w roku organizujemy większą firmową integrację, aby wzmocnić więzi i dodatkowo spotykamy się całą firmą na świątecznym wieczorze.
  • Świętowanie okazji: nie zapominamy o mniejszych okazjach! Razem obchodzimy powitanie lata, pakujemy świąteczne prezenty i celebrujemy drobne sukcesy.
  • Regularny feedback: działamy w trybie ciągłego doskonalenia. Regularnie udzielamy sobie feedbacku, co pozwala nam rozwijać się i doskonalić nasze umiejętności.
  • Zgrany zespół: to nie tylko puste słowa - nasz zespół to ludzie, którzy świetnie się uzupełniają i wzajemnie inspirują do pracy. Chętne wymieniamy się naszą wiedzą i doświadczeniami, ale też pomysłami!
  • Różnorodne inicjatywy: dajemy Ci możliwość aktywnego udziału w różnych inicjatywach, takich jak występy w naszym podcaście czy udzielanie się na firmowym blogu. Twoje pomysły są dla nas ważne, a kreatywność mile widziana!
  • Standardowy pakiet benefitów: oferujemy standardowy pakiet benefitów, w tym MultiSport, prywatną opiekę medyczną etc.
  • Oferujemy umowę o pracę lub B2B: od Ciebie zależy jaką preferujesz formę współpracy!

Pierwsze dni w pracy:

Rozpoczynając pracę w naszym zespole, nie zostawimy Cię samemu sobie. Małgosia oraz Sandra będą wdrażać Cię w nowe obowiązki poświęcając Ci swoją uwagę.

W miarę zdobywania doświadczenia i pewności siebie na nowym stanowisku w kolejnych miesiącach będziesz mogła pływać na szerokich wodach w pełni samodzielnie, zawsze jednak mając wsparcie zespołu.

W biurze będziesz dzielić najfajniejszy pokój z Sandrą i początkowo także Gosią, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy nt. naszej firmy!

Wiemy, że dobry start to podstawa długofalowej współpracy, dlatego zrobimy wszystko, byś poczuła się u nas jak w domu.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • screencall podczas opowiemy Ci trochę więcej o firmie – ok 15 min
  • rozmowa z Małgosią i Basią (HR) – online, ok 30-40 min
  • rozmowa z Pawłem (CEO) – w biurze, ok 30 min.
  • jeżeli wszystko pójdzie dobrze to powitamy Cię na pokładzie 😊

Jeżeli chcesz pracować w miejscu gdzie atmosfera pracy jest równie ważna co osiągane wyniki i Intersys/Trans Kampania to miejsce dla Ciebie to śmiało aplikuj i dołącz do naszego zespołu! 🚀

4 500 - 4 650 PLN

Brutto miesięcznie - UoP