Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. zaopatrzenia
new
Consulting
HRose Agency

Pabianice
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ms office
wykształcenie wyższe
doświadczenie
Friendly offer
Opis stanowiska

Dołącz do zespołu, który z pasją i zaangażowaniem tworzy produkty, stawiając na rzetelność i dbałość o parametry techniczne wyrobów. Nasz klient już od ponad 20 lat dokłada wszelkich starań, aby poprawiać jakość i wydajność swoich produktów. Jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

To oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole
  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową

Zakres zadań:

  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji dostaw
  • Kontrola i optymalizacja poziomu zapasów magazynowych
  • Wystawianie dokumentów magazynowych
  • Optymalizacja kosztów zakupu
  • Sporządzanie raportów i analiz z powierzonych zadań

Opis idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesów zakupowych – preferowane w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność sprawnego działania pod presją czasu

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa telefoniczna (kontakt w ciągu 48h od przesłania CV lub numeru telefonu),
  2. Spotkanie z kierownikiem działu w firmie (feedback w ciągu 2 dni od spotkania).

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do aplikowania i rozmowy! Będzie mi bardzo miło Cię poznać!