• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąSpecjalista ds. Sprzedaży Inwestycji
    Specjalista ds. Sprzedaży Inwestycji
    new
    Sprzedaż
    Human & Hunter Professional

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    angielski

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Dla naszego Klienta, rozwijającej się dynamicznie firmy inwestycyjnej, poszukujemy doświadczonego eksperta, który wesprze rozwój sieci inwestorów zamożnych.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, prawa lub ekonomii - mile widziane
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży inwestycji wysokowolumenowych (od kilkuset tysięcy do kilkudziesięciu milionów złotych)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (język niemiecki mile widziany),
    • Umiejętność budowania i rozwijania relacji z inwestorami zamożnymi,
    • Umiejętność identyfikacji nowych szans rozwoju kanałów pozyskiwania inwestorów,
    • Mile widziana znajomość sektora nieruchomości oraz funduszy inwestycyjnych,
    • Mile widziana licencja doradcy inwestycyjnego,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

    Oczekujemy

    • Odpowiedzialność za pozyskanie inwestorów w założonych terminach, zarządzanie budżetem,
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z inwestorami,
    • Nadzór nad dokumentacją i procesem finalizacji transakcji,
    • Pozyskiwanie nowych inwestorów korzystając z różnych kanałów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, umożliwiających rozwijanie zysków i uzyskanie ciepłych poleceń,
    • Rozbudowa sieci kontrahentów, wspierających pozyskanie inwestorów,
    • Rozwój promocji działalności firmy i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy inwestycyjne.

    Oferujemy

    • Docelową współpracę (od drugiego miesiąca) w oparciu o podstawę wynagrodzenia 15 000 zł / B2B oraz atrakcyjny system premiowy 2% wartości inwestycji bez górnego limitu - pierwszy miesiąc jako próbny na podstawie wynagrodzenia 5 000 zł + premia.
    • Pełne wsparcie merytoryczne oraz prawne w zakresie oferowanych inwestycji,
    • Atrakcyjną i bezpieczną ofertę inwestycyjną (pożyczki zabezpieczone hipoteką, inwestycje gruntowe, inwestycje firmowe),
    • Elastyczny tryb oraz godziny pracy - dla naszego Klienta najważniejszy jest efekt,
    • Realny wpływ na skalowanie pozycji sprzedażowej oraz marketingowej firmy,
    • Działanie w partnerskiej kooperacji z Zarządem i wspólne kreowanie przyszłości spółki.