Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Asystent Biura - praktyki
new
HR
IdeaPlace

IdeaPlace
Wrocław
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
angielski
elastyczność
MS Excel
Opis stanowiska

IdeaPlace - Centrum Inkubacji i Biznesu oraz pierwsza we Wrocławiu profesjonalna przestrzeń coworkingowa dla osób przedsiębiorczych, dynamicznych i niezależnych. Z naszej przestrzeni korzystają przedstawiciele wielu branż, zespoły startupowe, ale też freelancerzy. Pracując z naszej przestrzeni można wykorzystać wszystkie zalety pracy biurowej przy jednoczesnym braku zobowiązań. Dzięki różnorodności osób pracujących w IdeaPlace, dajemy możliwość poszerzenia swoich kontaktów, doświadczenia, ale też kreatywnego podejścia do prowadzenia własnego biznesu czy własnego rozwoju.

Stanowisko: Asystent Biura

Forma praktyk: bezpłatne

ilość godzin: 300

Grafik: elastyczne godziny odbywania praktyk, które spokojnie można godzić ze studiami

Adres: Plac Solny 15, Wrocław

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie,
  • chęć zdobycia nowych umiejętności,
  • umiejętność budowania nowych relacji – komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki:

  • wykonywanie zleconych prac biurowych,
  • wsparcie przy działaniach marketingowych,
  • pomoc przy obsłudze sekretariatu,
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami,
  • wykonywanie analiz lokalnego rynku pod kątem nawiązania kontaktów biznesowych,
  • tworzenie i aktualizowanie bazy Klientów,
  • pomoc przy organizacji eventów Idea Place,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy z pozytywnym zespołem współpracowników,
  • referencje po ukończeniu praktyk,
  • urozmaicony program praktyk, dzięki którym praca w biurze stanie Ci się bliższa,
  • możliwość realizacji ciekawych inicjatyw,
  • przestrzeń do samorealizacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nas, zapraszamy na naszą stronę internetową.