Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/Specjalistka ds. Księgowości
new
Finanse
INFINITY GROUP SP. Z O.O.

6 000 - 9 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Do naszego teamu, składającego się z trzech specjalistek, w tym Głównej Księgowej, na czas nieobecności jednej z nich poszukujemy samodzielnej Księgowej/Księgowego. Umowa do końca grudnia 2025 r.

Twoje zadania

  • prowadzenie Ksiąg Handlowych,
  • księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży, wyciągów bankowych, raportów kasowych, dowodów wewnętrznych, PK
  • potwierdzenia sald (dostawcy, odbiorcy)
  • comiesięczne uzgodnienia sald w systemie księgowym
  • sporządzanie deklaracji JPK VAT 7
  • prowadzenie Kadr i Płac Pracodawcy
  • sporządzanie listy płac oraz umów zleceń wraz rachunkami
  • prowadzenie PPK
  • tworzenie kart czasu pracy i rocznych kart wynagrodzeń
  • sporządzanie PIT 11 i Pit 4 R
  • sporządzanie deklaracji ZUS
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • rozliczanie delegacji służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • prowadzenie gospodarki magazynowej

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy w księgowości (min. 3 lata)
  • znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • znajomość zasad prowadzenia spraw księgowych i kadrowo-płacowych
  • przygotowywanie, sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • znajomość programów Symfonia Handel, Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Mała Księgowość
  • bardzo dobra organizacja pracy i rzetelność w działaniu
  • dobra znajomość MS Office
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP/B2B - do grudnia 2025 r.
  • możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku, w prężnie rozwijającej się branży
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie kursów językowych oraz karty Multisport
  • pracę w komfortowym biurze w Białymstoku
  • pracę w kompetentnym i doświadczonym zespole

Widełki płacowe

  • UoP: 5000 - 8000 zł brutto
  • B2B: 6000 - 9500 zł netto na fakturze

6 000 - 9 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

5 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP