• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Bankowości Detalicznej
new
Finanse
ING Bank Śląski

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z ofertą dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorców. Na co dzień dostarczamy klientom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna.

Wymagane umiejętności
bankowość
sprzedaż
obsługa klienta
Mile widziane
angielski
Opis stanowiska

ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Stanowisko: Specjalista w Obszarze Bankowości Detalicznej

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Lokalizacja: Świnoujście (stacjonarnie)

O zespole:

Za sukcesem ING stoją pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Jako jeden z najlepszych pracodawców na polskim rynku cenimy ekspercką wiedzę i doświadczenie. Wspieramy wysoką kulturę pracy.

Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi Klienta detalicznego dotyczące produktów finansowych, potrafisz odnaleźć się w wysokim standardzie obsługi Klienta, cenisz sobie pracę zespołową, dołącz do Zespołu w ING, który pomaga swoim Klientom w codziennym bankowaniu. Stań się częścią naszego zespołu.

Twoje zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów indywidualnych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta
  • wspieranie i edukowanie klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej
  • realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej (pożyczki, karty kredytowe, konsolidacje, oszczędności, ubezpieczenia)

Nasze oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon
  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta
  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość do pracy na zastępstwo

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego