Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior SEO Specialist
new
Marketing
inmedium.pl

inmedium.pl
Katowice
3 000 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
seo
SEM
google
Opcjonalne
Opis stanowiska

MŁODSZY SPECJALISTA SEO

OFERTA PRACY: BIURO KATOWICE.

Poszukujemy wytrawnego specjalisty (lub specjalistki!) SEO, który będzie:

  • walczył wytrwale o zapewnienie wysokich pozycji stron klientów w wyszukiwarkach internetowych oraz monitorował ich bieżącą sytuację;
  • czuł się docelowo pewnie w tzw. „technicznym SEO” i linkbuilding’u
  • rzetelnie prowadził audyty i optymalizował treści serwisów pod kątem pozycjonowania;
  • dobrze organizował swój czas pracy;
  • aktualizował swoją wiedzę korzystając z dobrodziejstw Internetu, spotkań branżowych, szkoleń.

Gwarantujemy:

  • stałe wynagrodzenie (opcjonalnie oparte o model podstawa+premia za wyniki);
  • umowę o pracę lub umowę o współpracy b2b; lub staż
  • możliwość rozwoju, wdrażania własnych, kreatywnych rozwiązań, zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • pracę nad domenami klientów z różnych branż z całej Polski;
  • własny przytulny kącik w biurze w centrum Katowic;
  • wsparcie i dobry humor ludzi zza biurkowej ścianki;
  • naukę języka angielskiego (dla zainteresowanych);
  • codzienną świeżo-mieloną kawę bez limitu;
  • (nie)codzienny catering;

Zainteresowany? Czytaj dalej

Jeśli chcesz do nas dołączyć, byłoby świetnie, gdybyś:

  • miał jakiekolwiek doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron WWW i zmysł analityczny;
  • posiadł umiejętności w zakresie budowy/obsługi zaplecza SEO;
  • dobrze znał zasady SEO, przyjęte standardy pozycjonowania, algorytmy wyszukiwarek internetowych;
  • znał w praktyce podstawy HTML, obsługę najpopularniejszych CMS tj. WordPress;
  • znał narzędzia tj. Google Analytics, Search Console, Tag Manager, Ahrefs, Senuto, Semstorm, Screaming Frog, potrafił analizować dane statystyczne i przygotowywać strategię SEO;
  • potrafił przeprowadzić audyt serwisów internetowych pod kątem SEO;
  • był zdolny wprowadzić zmiany w serwisie, wg samodzielnie przygotowanych lub otrzymanych wytycznych
  • wiedział jak dobrze zagospodarować przechwycone domeny
  • rzeczowo raportował swoje działania klientom, których będziesz obsługiwał

A teraz przejdźmy do finansów $$$ !

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zweryfikujemy Twoje doświadczenie i wiedzę. Być może poprosimy Cię o wykonanie zadania praktycznego. Na tej podstawie spróbujemy zakwalifikować Cię do jednej z poniższych grup, dla których wynagrodzenie w naszej agencji mieści się w podanym przedziale:

młodszy specjalista SEO (3000 zł – 4500 zł brutto / m-c)

specjalista SEO (4500 zł – 6000 zł brutto / m-c)

starszy specjalista SEO (6000 zł brutto i więcej)

(przy współpracy B2B i success fee, warunki zostaną zaprezentowane po spotkaniu rekrutacyjnym)

Jesteś naszym wymarzonym Kandydatem?

Wyślij CV przez przycisk Aplikuj!

Wysyłając aplikację, nie zapomnij o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

3 000 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP