Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Pracownik Administracyjny
new
HR
Internetowy Fundusz Leasingowy

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ms office
Opis stanowiska

Dołącz do Internetowego Funduszu Leasingowego S.A

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Back Office

Kim jesteśmy?

Internetowy Fundusz Leasingowy to nowoczesna instytucja finansowa, która z sukcesem od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów oferując dopasowane rozwiązania.

Wierzymy, że dostarczając szybkie i elastyczne finansowanie pomagamy naszym klientom, a poprzez najszybszą obsługę chcemy budować pozycje lidera wzrostu w naszej branży.

W codziennej pracy stawiamy na innowacyjność, elastyczność i współpracę.

W związku z prężnym rozwojem szukamy osoby, która:

  • Lubi wyzwania i jest nastawiona na rozwój
  • Jest lub chce być mistrzem działań backoffice, optymalizacji i efektywności procesowej
  • Potrafi kwestionować status-quo
  • Biegle posługuje się pakietem MS Office
  • Odznacza się wysokim poziomem rzetelności, dokładności i odpowiedzialności
  • Interesuje się rynkiem finansowym

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Dodatkowym atutem będą:

  • Studia o profilu finansowo – ekonomicznym/status studenta

Szukamy interesujących i komunikatywnych osób z ciekawymi hobby/zainteresowaniami :)

Osobie na tym stanowisku chcielibyśmy powierzyć:

  • Wsparcie biura w bieżącej obsłudze klienta
  • Kontakt z klientami
  • Nadzór nad kontraktami
  • Wsparcie analityczne
  • Obsługa uruchomienia nowych kontraktów w tym rejestracja pojazdów

Co możemy zaoferować?

  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, umowa zlecenie
  • Rozwój i doświadczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego
  • Świetny zespół, miłą atmosferę i pyszną kawę

Jeśli spełniasz nasze wymagania i czujesz, że to idealna praca właśnie dla Ciebie- aplikuj, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informujemy, że zapoznamy się uważnie ze wszystkimi aplikacjami, ale skontaktujemy się z wybranymi osobami.