Oferty Pracy - Rocket Jobs

6 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
Plant 3D
wykształcenie wyższe
wykształcenie techniczne
samodzielność
dobra organizacja pracy
Ms office
Mile widziane
PN-EN 13480
EES
OpenFoam
Ansys Fluent
Bentley AutoPIPE
SST CAEPIPE
Rohr2
Angielski
Opis stanowiska

Asystent projektanta w branży technologicznej – rurociągowej (piping)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektowaniu instalacji technologicznych – instalacje kogeneracyjne oparte o gazowe silniki spalinowe, turbiny parowe, turbiny gazowe, spalarnie odpadów w szczególności rurociągi wody gorącej, pary, oleju, sprężonego powietrza, mocznika, spalin itp.,
  • rysowanie przebiegu tras rurociągów w programie AutoCad Plant 3D,
  • wykonywanie rysunków 2D i 3D instalacji, rysunków izometrycznych itp.
  • tworzenie opisów, zestawień materiałów i urządzeń, kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • ścisła współpraca Koordynatorem Prac Projektowych oraz z innymi działami projektowymi w Spółce,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, przygotowywanie wniosków niezbędnych do realizacji prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn itp.),
  • znajomość oprogramowania CAD do projektowania instalacji rurociągowych w środowisku AutoCAD Plant 3D lub podobnym – warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową,
  • znajomość pakietu MS Office.

  • znajomość zapisów normy PN-EN 13480 będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego (EES, OpenFoam, Ansys Fluent, Bentley AutoPIPE, SST CAEPIPE, ROHR2) będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasne zasady wynagrodzenia - umowa o pracę,
  • ciekawą pracę z możliwościami szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenia grupowe itp.,
  • możliwość szybkiej ścieżki rozwoju/awansu dla zaangażowanych pracowników.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
6 000 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP