Oferty Pracy - Rocket Jobs

Rodzaj pracy
Pełny etat
Do┼Ťwiadczenie
Sta┼╝/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o prac─Ö
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiej─Ötno┼Ťci
AutoCAD
wykształcenie wyższe
samodzielno┼Ť─ç
Ms office
dobra organizacja pracy
Plant 3D
wykształcenie techniczne
Mile widziane
Bentley AutoPIPE
EES
Rohr2
Ansys Fluent
PN-EN 13480
OpenFoam
Angielski
SST CAEPIPE
Opis stanowiska

Asystent projektanta w bran┼╝y technologicznej ÔÇô ruroci─ůgowej (piping)

Tw├│j zakres obowi─ůzk├│w

  • Uczestniczenie w projektowaniu instalacji technologicznych ÔÇô instalacje kogeneracyjne oparte o gazowe silniki spalinowe, turbiny parowe, turbiny gazowe, spalarnie odpad├│w w szczeg├│lno┼Ťci ruroci─ůgi wody gor─ůcej, pary, oleju, spr─Ö┼╝onego powietrza, mocznika, spalin itp.,
  • rysowanie przebiegu tras ruroci─ůg├│w w programie AutoCad Plant 3D,
  • wykonywanie rysunk├│w 2D i 3D instalacji, rysunk├│w izometrycznych itp.
  • tworzenie opis├│w, zestawie┼ä materia┼é├│w i urz─ůdze┼ä, kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • ┼Ťcis┼éa wsp├│┼épraca Koordynatorem Prac Projektowych oraz z innymi dzia┼éami projektowymi w Sp├│┼éce,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, przygotowywanie wniosk├│w niezb─Ödnych do realizacji prac.

Nasze wymagania

  • wykszta┼écenie wy┼╝sze techniczne (energetyka, in┼╝ynieria ┼Ťrodowiska, mechanika i budowa maszyn itp.),
  • znajomo┼Ť─ç oprogramowania CAD do projektowania instalacji ruroci─ůgowych w ┼Ťrodowisku AutoCAD Plant 3D lub podobnym ÔÇô warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomo┼Ť─ç j. angielskiego,
  • inicjatywa i zaanga┼╝owanie,
  • samodzielno┼Ť─ç i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiej─Ötno┼Ť─ç rozwi─ůzywania problem├│w i pracy pod presj─ů czasu,
  • komunikatywno┼Ť─ç i otwarto┼Ť─ç na wsp├│┼éprac─Ö zespo┼éow─ů,
  • znajomo┼Ť─ç pakietu MS Office.

  • znajomo┼Ť─ç zapis├│w normy PN-EN 13480 b─Ödzie dodatkowym atutem,
  • znajomo┼Ť─ç oprogramowania in┼╝ynierskiego (EES, OpenFoam, Ansys Fluent, Bentley AutoPIPE, SST CAEPIPE, ROHR2) b─Ödzie dodatkowym atutem,
  • do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku b─Ödzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasne zasady wynagrodzenia - umowa o prac─Ö,
  • ciekaw─ů prac─Ö z mo┼╝liwo┼Ťciami szkole┼ä,
  • atrakcyjny pakiet ┼Ťwiadcze┼ä socjalnych: opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenia grupowe itp.,
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç szybkiej ┼Ťcie┼╝ki rozwoju/awansu dla zaanga┼╝owanych pracownik├│w.

Benefity

  • Dofinansowanie zaj─Ö─ç sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkole┼ä i kurs├│w
  • Ubezpieczenie na ┼╝ycie
6 000 - 7 000 PLN

Brutto miesi─Öcznie - UoP