Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Geotechnik
new
Inżynieria
IVIA S.A.

Geotechnik

IVIA S.A.
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
Angielski
samodzielność
systematyczność
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Głównym przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy autostrad i dróg ekspresowych: A4, S1, S8, S17, S19 i S52. Dodatkowo min. Obwodnic: Szczytna, Wielunia, Łowicza, Legnicy, Limanowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

GEOTECHNIK

Miejsce pracy: Katowice, Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji geologicznych i geotechnicznych,
  • dobór i projektowanie wzmocnień podłoża gruntowego,
  • obliczenia stateczności skarp nasypów i wykopów wraz z projektowaniem zabezpieczeń,
  • obliczenia osiadań i konsolidacji podłoża gruntowego,
  • opracowywanie projektów wzmocnień,
  • opracowywanie specyfikacji technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunkowe,
  • znajomość zagadnień geotechnicznych i technologii wzmocnień podłoża,
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie branży geotechnicznej,
  • znajomość programu AutoCAD,
  • znajomość oprogramowania geotechnicznego – mile widziana,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
  • uprawnienia geotechniczne – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • dowolną formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia zapewniające rozwój,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego.