• Wszystkie ofertyStary GostkówInżynieriaAutomatykaInżynier Utrzymania Ruchu
    Inżynier Utrzymania Ruchu
    Inżynieria
    JTI Polska Sp. z o.o.

    Stary Gostków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Japan Tobacco International (JTI) to międzynarodowa firma tytoniowa. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy około 46tys. osób, a w swoim portfolio mamy takie marki jak Winston, Camel, LD, Ploom i Logic. W Polsce zatrudniamy ok 3,5 tys. pracowników.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    TPM

    mechanika

    elektronika

    automatyka

    systemy sterowania

    napędy

    5S

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    SCADA

    IWS

    Opis stanowiska

    Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
    • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Niemysłów, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Kutno, Koło, Turek)

    Czym będziesz się zajmować?

    • Prowadzeniem projektów usprawniających pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Analizą i eliminowaniem strat związanych z awarią i z konserwacją maszyn
    • Wdrażaniem nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności maszyn, poprawę jakości, redukcję postojów technicznych oraz redukcję kosztów utrzymania ruchu maszyn
    • Opracowywaniem krótkoterminowych planów działania (24h) i ustalaniem priorytetów
    • Utrzymywaniem kontaktu z Działami Doskonalenia Procesów/Jakości/Planowania i informowanie o zmianach w wydajności, planowanych przestojach i innych czynnikach wpływających na KPI działu
    • Wdrażaniem zasad i standardów TPM
    • Prowadzeniem specjalistycznych szkoleń technicznych dla zespołu

    Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie Wyższe techniczne, preferowane: Inżynier Mechanik, Elektronik lub Automatyk
    • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Potrafisz korzystać z MS Office (w szczególności z Excel)
    • Posiadasz znajomość układów pneumatycznych, technologii napędów, systemów sterowania Beckhoff/Siemens, laserów drukujących, systemów dozowania kleju, zgrzewania folii/tworzyw sztucznych lub technologii przetwarzania papieru i automatycznych systemów ważenia
    • Potrafisz czytać rysunek techniczny
    • Posiadasz umiejętność analizy przyczyn źródłowych awarii
    • Znasz zasady i standardy TPM