Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Serwisu
new
Inżynieria
Kalmar

Kalmar
Szczecinek
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
mechanika
hydraulika siłowa
elektryka
rysunki techniczne
diagnostyka
zdolności manualne
Opis stanowiska

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar! Jesteśmy częścią globalnego zespołu specjalistów, który na co dzień tworzy najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania do obsługi ładunków na całym świecie.

Opis Stanowiska

Poszukujemy Technika Serwisu Maszyn, który będzie odpowiedzialny za naprawę i konserwację naszych maszyn i pojazdów. Do codziennych obowiązków będzie należało zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i eksploatacyjną, a także praca z narzędziami i sprzętem technologicznym.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i eksploatacyjną
  • Wysoka dyspozycyjność, wyjazdy na terenie Polski
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posługiwanie się narzędziami i oprzyrządowaniem technologicznym
  • Wiedza z zakresu elektryki/hydrauliki siłowej oraz mechaniki
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą lub budową maszyn i pojazdów
  • Uprawnienia do konserwacji Urządzeń Transportu Bliskiego UDT i/lub TDT
  • Umiejętność konserwacji urządzeń mechanicznych
  • Znajomość j. angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej urządzeń

Co oferujemy

  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Duży wpływ na organizację pracy własnej.
  • Możliwość rozwoju w organizacji opartej o wysokie standardy pracy.
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. karta multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie).
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę multisport
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Proces Rekrutacji

  • Nowy - zgłoszenie aplikacji
  • Wstępny akcept - przegląd aplikacji i selekcja kandydatów
  • Rozmowa telefoniczna - pierwszy kontakt i ustalenie szczegółów
  • Rozmowa kwalifikacyjna - spotkanie i rozmowa o doświadczeniu i umiejętnościach
  • Ocena - analiza rozmowy kwalifikacyjnej
  • Oferta - przedstawienie propozycji zatrudnienia

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. Czekamy na Ciebie!