Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Prawnik / Prawniczka w dziale IT/TMT
new
Prawo
Kancelaria Linke Kulicki

8 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
umowy IT
umowy
ecommerce
regulaminy
ochrona danych osobowych
własność intelektualna
samodzielność
Mile widziane
radca prawny
adwokat
aplikant
Spory sądowe
Opis stanowiska

Jako kancelaria Linke Kulicki świadczymy pomoc prawną m.in.:

  • firmom z branży IT,
  • software house'om,
  • startupom,
  • inwestorom,
  • tradycyjnym firmom przechodzącym transformację,
  • organizacjom pozarządowym.

Więcej o nas:

  1. Nasza strona internetowa,
  2. Nasz blog Umowy w IT,
  3. Nasz podcast Poland VC i Poland VC Founderzy,
  4. Nasza społeczność Prawnik w IT.

Do naszego zespołu IT/TMT szukamy nowej osoby.

Twój zakres obowiązków:

  1. przygotowywanie i negocjowanie umów IT (m.in. umowy wdrożeniowe, umowy o świadczenie usług programistycznych, body leasing, SLA, umowy subskrypcyjne, umowy z zakresu prawa własności intelektualnej),
  2. przygotowywanie regulaminów dla firm z branży e-commerce,
  3. przeprowadzanie wdrożeń RODO,
  4. bieżące doradztwo dla klientów kancelarii.

Czego wymagamy?

  1. doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów od A do Z (warunek konieczny),
  2. praktyczna znajomość zagadnień z zakresu umów IT, IP, RODO i ecommerce (warunek konieczny),
  3. min. 2 lata doświadczenia pracy w dziale prawnym lub kancelarii specjalizującej się w ww. dziedzinach,
  4. tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego mile widziany.

Co oferujemy w zamian?

  1. praca hybrydowa lub zdalna i elastyczne godziny pracy - jesteśmy otwarci na osoby spoza Warszawy, które będą pracowały z biura w ustalonych wcześniej dniach w miesiącu (1-3 dni w miesiącu),
  2. dostęp do wszystkich kursów i narzędzi jakie będą niezbędne aby efektywnie realizować zadania,
  3. pracę z ciekawymi klientami z branży IT, software house'ami, inwestorami VC i startupami,
  4. współpracę w oparciu o kontrakt B2B,
  5. możliwość zaangażowania się w działania marketingowe kancelarii i pomoc w budowie Twojej marki osobistej.
8 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B