Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Projektant Obwodów Pierwotnych (WN)
new
Inżynieria
KDR HumanResourcesConsulting

13 000 - 17 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
WN/NN
Stacje Energetyczne (WN)
Obwody Pierwotne
AutoCAD
projektowanie
ENERGETYKA
Opis stanowiska

Projektant Obwodów Pierwotnych Stacji Elektroenergetycznych WN i NN

Zapraszamy do dołączenia do biura projektowego, które jest specjalistą w dziedzinie energetyki. Wierzą w innowacje, profesjonalizm i doskonałość jako kluczowe wartości, które napędzają firmę do osiągania celów. Są dumni z stworzenia kultury, która promuje współpracę i wzajemne szacunek.

Zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji technicznych oraz projektów budowlanych i wykonawczych stacji elektroenergetycznych – w zakresie obwodów pierwotnych,
  • udział w opracowywanie dokumentacji formalno-prawnej stacji elektroenergetycznych,
  • udział w procesie uzgadniana i zatwierdzania dokumentacji projektowej,
  • współpraca z projektantami branżowymi i koordynacja ich pracy,
  • koordynacja prac asystentów,
  • pełnienie nadzoru autorskiego.

Wymagania podstawowe

  • wykształcenie wyższe (kierunek: elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka),
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych WN na stanowisku projektanta,
  • bardzo dobra znajomość programów - MS Office, AutoCad,
  • znajomość przepisów i norm związanych z projektowaniem stacji elektroenergetycznych WN i NN,
  • znajomość standardów technicznych OSD,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,

Wymagania dodatkowe (projektant wiodący)

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • znajomość przepisów i norm związanych z projektowaniem stacji elektroenergetycznych NN (obiekty 220 kV i 400 kV).

Dodatkowe atuty

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodyki BIM.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności - umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • przyjazną atmosferę i wsparcie w codziennych obowiązkach,
  • udział w realizacji projektów międzynarodowych,
  • pracę z młodym, dynamicznym zespołem.

13 000 - 17 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP