Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Accounts Payable (Junior) Accountant
HR
KION Business Services

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SAP
finanse
księgowość
niemiecki
Opis stanowiska

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji. 🚀

Twój zakres obowiązków

·       Wprowadzanie faktur z zamówieniem i bez zamówienia do systemu SAP,

·       Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów,

·       Prowadzenie korespondencji wewnętrznej oraz korespondencji z dostawcami w języku niemieckim,

·       Kontakt telefoniczny z klientami w języku niemieckim,

·       Rozwiązywanie problemów związanych z niezapłaconymi fakturami,

·       Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analizie.

Nasze wymagania

·       Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub dobra orientacja w obszarze zobowiązań księgowych,

·       Znajomość języka niemieckiego na poziomie min.B1 oraz języka angielskiego na poziomie B1,

·       Znajomość zagadnień dotyczących płatności oraz systemu SAP,

·       Analityczny umysł oraz zwracanie uwagi na szczegóły,

·       Doświadczenie w kontakcie telefonicznym z dostawcami,

·       Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem.

To oferujemy

·       Proces rekrutacyjny online

·       Pracę hybrydową i elastyczne godziny pracy

·       Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera

·       Brak sztywnego dress codu

·       Możliwość rozwoju w strukturach wewnętrznych Centrum

·       Międzynarodowe środowisko pracy