Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Koordynator ds. sprzeda偶y 馃捈 - Krak贸w
new
Sales
Klient RocketJobs.pl

7 000 - 10 000 PLNNetto miesi臋cznie - B2B
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiej臋tno艣ci
samodzielno艣膰
komunikatywno艣膰
odpowiedzialno艣膰
sprzeda偶
Mile widziane
dobra organizacja pracy
prawo jazdy
doradztwo
Opis stanowiska

Koordynator ds. sprzeda偶y 馃捈

Tw贸j zakres obowi膮zk贸w:

  • Budowa, rozw贸j i serwis portfela klient贸w.

Podzia艂 czasu pracy:

  1. 60% Spotkania z klientami
  2. 20% Szkolenia rozwojowe
  3. 20% Tworzenie ofert

馃搧 Tw贸j zakres obowi膮zk贸w

  • aktywne pozyskiwanie klient贸w,
  • odbywanie kilku spotka艅 dziennie,
  • opieka posprzeda偶owa, budowanie relacji,
  • rekrutacja i budowanie zespo艂u sprzeda偶owego.

馃攷 Nasze wymagania

  • minimum dwa lata do艣wiadczenia w sprzeda偶y,
  • umiej臋tno艣ci nawi膮zywania i utrzymywania relacji z klientem,
  • przedsi臋biorczy spos贸b my艣lenia,
  • umiej臋tno艣ci sprzeda偶owe oraz negocjacyjne,
  • j臋zyk polski - bieg艂y w mowie i pi艣mie,
  • samodyscyplina, konsekwencja i samodzielno艣膰,
  • nastawienie na rozw贸j,
  • mile widziane do艣wiadczenie w rekrutacji, budowaniu zespo艂u i zarz膮dzaniu,
  • wysokie standardy kultury i osobistej etyki pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.

馃 Oferujemy

  • wsp贸艂praca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,
  • wysokie wynagrodzenie z wynagrodzeniem podstawowym od 7000 PLN + system prowizyjny bez limit贸w, bonusy, konkursy, premie rozwojowe,
  • wdro偶enie i wspieranie w rozwoju od pierwszego dnia w firmie,
  • oferujemy jasno okre艣lon膮 drog臋 kariery i awansu,
  • motywujemy, poprzez mo偶liwo艣膰 uzyskania dodatk贸w: finansowych, cennych nagr贸d rzeczowych, uczestniczenia w presti偶owych wydarzeniach: wyjazdy zagraniczne, profesjonalne szkolenia, warsztaty,
  • benefity: program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • mo偶liwo艣膰 awansu i rozwoju w strukturach firmy

馃巵 Benefity

  • dofinansowanie zaj臋膰 sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na 偶ycie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny

7 000 - 10 000 PLN

Netto miesi臋cznie - B2B