• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Starszy Specjalista/ Supervisor – Zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz
new
BI & Data
KPMG

KPMG
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
KPMG
KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Wymagane umiejętności
język angielski
analiza
finanse
Opis stanowiska

Zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz w KPMG zajmuje się wsparciem biznesu poprzez dostarczanie różnego typu informacji rynkowych, raportów, zestawień i analiz. Współpracuje ze wszystkimi działami firmy, a członkowie zespołu muszą być na bieżąco z trendami rynku, nowinkami technologicznymi oraz raportami gospodarczymi i ekonomicznymi.

Dołącz do obszaru zarządzania wiedzą, wyszukuj informacje wspierające działanie biznesu KPMG i uczestnicz w realizacji innowacyjnych projektów.

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji biznesowych w oparciu o szeroki wachlarz baz danych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne firmy
  • Opracowywanie tekstów publikacji wewnętrznych (raporty, artykuły, opisy usług)
  • Wsparcie w działaniach business developmentowych KPMG w oparciu o przygotowywane raporty i analizy branżowe

Wymagania

  • Statusu absolwenta kierunków: ekonomia, finanse, ekonometria
  • Min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - jako researcher/analityk i/lub doświadczenia wyniesionego z firmy lub instytucji prowadzącej badania rynkowe
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysokich umiejętności analitycznych
  • Umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel i PPT)
  • Łatwości sporządzania analiz i tekstów w języku polskim i angielskim
  • Skrupulatności i dobrej organizacji pracy
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity