• Wszystkie ofertyEłkSprzedażZarządzanie sprzedażąDyrektor ds. zakupów
    Dyrektor ds. zakupów
    new
    Sprzedaż
    Kuchnia Vikinga

    3 135 - 5 226 USDBrutto miesięcznie - UoP
    3 135 - 5 226 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    branża gastronomiczna

    gastronomia

    analiza finansowa

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy doświadczonego Dyrektora ds. Zakupów, który dołączy do naszego zespołu, aby wspierać nas w dalszym rozwoju i zapewnić efektywne zarządzanie procesami zakupowymi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację kosztów, zarządzanie dostawami oraz utrzymanie najwyższej jakości produktów i usług.

    Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

    Twój zakres obowiązków:

    • Analiza rynku produktów i dostawców
    • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań – wdrażanie nowoczesnych metod i technologii z naciskiem na optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności.
    • Zarządzanie budżetem działu zakupów – planowanie, monitorowanie i kontrola wydatków związanych z zaopatrzeniem.
    • Organizacja i zarządzanie procesami ofertowania – porównywanie ofert i wybór optymalnych dostawców w oparciu o analizę cen i jakości.
    • Negocjowanie korzystnych umów – zapewnienie najlepszych warunków współpracy z dostawcami, budowanie długotrwałych relacji.
    • Budowanie i rozwijanie katalogów dostawców – utrzymywanie partnerskiej współpracy oraz bieżące aktualizowanie bazy dostawców.
    • Współpraca z innymi działami firmy – zapewnienie spójności działań zakupowych z procesami operacyjnymi, logistycznymi i produkcyjnymi.
    • Zarządzanie zamówieniami i monitorowanie dostaw – realizacja zapotrzebowania na bieżące produkty oraz zapewnienie ciągłości dostaw.
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej – planowanie długoterminowych działań zakupowych w zgodzie z celami firmy.
    • Nadzór nad pracownikami działów zakupów i logistyki – motywowanie zespołu, rozwój kompetencji i dbanie o efektywność pracy.
    • Kontrola jakości dostarczanych produktów – dbanie o zgodność produktów z wymaganiami firmy oraz branżowymi normami.
    • Zarządzanie reklamacjami – rozwiązywanie problemów związanych z jakością dostaw oraz obsługa procesu reklamacji.

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami, najlepiej w branży spożywczej lub pokrewnej.
    • Umiejętność negocjowania i budowania relacji z dostawcami.
    • Doświadczenie w optymalizacji kosztów i zarządzaniu budżetem.
    • Zdolność analitycznego myślenia i znajomość narzędzi do zarządzania zakupami.
    • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, logistyką lub pokrewne.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe.
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
    • Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.
    • Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.
    3 135 - 5 226 USD

    Umowa o pracę

    B2B