Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy inżynier procesu
new
Inżynieria
LG CHEM POLAND

Wrocław
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Umiejętności
Wymagane
Rozwój nowych modeli
prowadzenie dokumentacji
Kontrole i raportowanie
Opcjonalne
Opis stanowiska

LG Chem Poland Sp. z o.o. jest polską firmą działającą z ramienia koreańskiego koncernu LG.

Firma zajmuje się produkcją separatorów bezpieczeństwa, które mają zastosowanie w

bateriach litowo-jonowych, wykorzystywanych między innymi w samochodach elektrycznych.

LG Chem jest międzynarodową firmą, która składa się z wielu filii i zakładów produkcyjnych na

całym świecie.

LG Chem, CEM (dywizja separatorów) obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Nr ref.: PCP/01/2022

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem produkcji separatorów
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Rozwój nowych modeli
  • Kontrole i raportowanie o stanie wyrobu niezgodnego
  • Proponowanie usprawnień procesu produkcyjnego
  • Analiza i ulepszanie defektów (8D)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Inżynieria Procesowa, Zarządzanie produkcją)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziana podstawowa znajomość statystyki

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wysoko rozwinięty system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe oraz pakiet Multisport
  • Międzynarodowe środowisko pracy