Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Negocjator
new
Consulting
Link Financial S.A.

Negocjator

Łódź
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Komunikatywność
obsługa klienta
Umiejętność negocjacji
Opis stanowiska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Link Financial – jednego z europejskich liderów branży finansowej w obszarze zarządzania wierzytelnościami. Do naszego biura w Centrum Łodzi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Negocjator

lokalizacja: Łódź

Co jest ważne i czego oczekujemy na tym stanowisku:

Aktywne słuchanie, zwracanie pełnej uwagi na to, co mówią inni, poświęcenie czasu na zrozumienie sytuacji i szybkie podejmowanie najkorzystniejszych działań. Cenna będzie też umiejętność skutecznego i szybkiego przekazywania informacji.

Twoje codzienne zadania na tym stanowisku to:

• Telefoniczna komunikacja z Klientami

• Negocjowanie warunków spłaty z Klientami

• Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności

• Obsługa Klienta zgodnie z naszymi procedurami

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe

• Gwarantowana miesięczna premia za wykonanie zadań

• Szkolenie wdrożeniowe

• Pracę 8h na dobę z 1h przerwą, w trybie zmianowym od 7.00-20.00

• Karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe, opiekę medyczną, wsparcie np. dofinansowanie do okularów

• Codziennie przepyszną kawę i „owocowe czwartki”

Ponadto:

  • udziału w projektach w ramach ESG
  • Program „Poleć pracownika”