• Oferty
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Partner Coach
new
Inżynieria
Loxone Poland Sp. z o.o.

Warszawa
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
angielski
Wykształcenie średnie
automatyka budynkowa
sprzedaż
prowadzenie szkoleń
Opis stanowiska

🏆Do nowego biura Loxone w Warszawie poszukujemy nowego kolegi. Twoim zadaniem będzie prowadzenie szkoleń dla instalatorów, pomoc przy planowaniu projektów i sprzedaż. Posiadasz doświadczenie w branży automatyki budynkowej / smart home? Dołącz do zespołu Loxone!

Zakres obowiązków📝

  • Wspieranie partnerów instalacyjnych przy planowaniu i konfiguracji inteligentnych budynków
  • Prowadzenie szkoleń specjalistycznych i webinariów dla partnerów Loxone
  • Zdalna sprzedaż
  • Polecanie odpowiednich partnerów klientom końcowym

Wymagania⚡

  • Doświadczenie w branży automatyki budynkowej
  • Znajomość j. polskiego na poziomie rodzimego użytkownika i dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie w kierunku elektrycznym
  • Dobra autoprezentacja, umiejętność publicznego mówienia

Oferta💼

  • Pełny etat na czas nieokreślony
  • Doskonałe know-how i doświadczenie w zakresie smart home
  • Godzinne przerwy na obiad
  • Zniżki pracownicze na produkty
  • Krótkie piątki (do 12:00)​
  • Karta Multisport

Nasza oferta

Dołącz do polskiego zespołu i weź aktywny udział w rozwoju Loxone na rynku (między)narodowym. Razem z nami sprawiaj, aby świat był bardziej energooszczędny i zrównoważony dzięki inteligentnej automatyzacji budynków. Bierz udział w unikalnych, ekscytujących i różnorodnych zadaniach i projektach, które umożliwią ci rozwój w sferze osobistej i zawodowej. Czeka na ciebie oddany zespół tych najlepszych osób w branży. Jesteśmy dumni z naszej kultury korporacyjnej, która charakteryzuje się otwartą i przejrzystą komunikacją. Zależy nam, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo, cały czas się rozwijali i osiągali jak najlepsze wyniki.

6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP