• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieSprzedawca / Doradca
    Sprzedawca / Doradca
    Sprzedaż
    M&P Pavlina Sp.z o.o. Sp.k.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Sieć ekskluzywnych salonów winiarskich w całej Polsce, importująca wina i alkohole mocne z niemal całego świata, współpracująca z ponad 90 dostawcami zagranicznymi i polskimi dostawcami, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do salonu w Wilanowie Galerii Royal :

    SPRZEDAWCA -DORADCA DS. WIN I ALKOHOLI MOCNYCH

    Szukasz ciekawej drogi zawodowej? Jeśli posiadasz chęć do pracy, nauki i wrodzony optymizm. Z łatwością komunikujesz się z ludźmi mamy dla Ciebie ciekawą pełną wyzwań pracę.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Bezpośrednią obsługa i doradztwem klientów indywidualnych i nie tylko.
    • Budowaniem relacji i zaufania naszych klientów.
    • Pozyskiwaniem nowych kontaktów.
    • Dbaniem o profesjonalny wygląd oraz funkcjonowanie miejsca pracy jakimi są ekskluzywne salony M&P.

    Wypiłeś w życiu tylko 2 kieliszki wina, a whisky tylko na imprezie? Nie martw się! Systematyczne i intensywne szkolenia szybko pozwolą Ci na swobodne poruszanie się w świecie trunków z całego świata.

    Szukamy osób na stałe, z czasem staniesz się specjalista w niezwykle ciekawej dziedzinie.

    Czego oczekujemy:

    • Pełnego zaangażowania
    • Chęci nauki
    • Kreatywności
    • Język angielski

    Co zapewniamy:

    • Szkolenia i degustacje przez cały okres pracy
    • Swobodę działania - lubimy kreatywnych ludzi
    • Atrakcyjne zniżki na zakupy
    • Umowę o prace; umowę zlecenie od preferencji
    • Motywacyjny system wynagradzania
    • Opiekę medyczną
    • Możliwość skorzystania z karty MultiSport , ubezpieczenie grupowe, pakiet PZU zdrowie

    Jeżeli uważasz, ze jesteś osoba, której szukamy i chcesz dołączyć do grona naszych Doradców, wyślij swoje CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami