Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Brand Manager
new
Marketing
Maspex

Maspex
Wadowice
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
analiza
angielski
fmcg
MS Excel
PowerPoint
Opcjonalne
Opis stanowiska

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu marketingowego marki Tymbark i razem z nami będzie odpowiedzialna za kreowanie, wdrażanie i monitoring strategii marki, którą kochają miliony konsumentów. Poszukujemy specjalisty, który dzięki połączeniu swoich umiejętności analitycznych i nieszablonowego myślenia zaplanuje i wdroży autorskie pomysły.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii rozwoju i komunikacji marki Tymbark,
  • prowadzenie i realizacja projektów marketingowych,
  • analiza aktualnych trendów rynkowych,
  • koordynowanie prowadzonych badań i analiz marketingowych,
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, badawczymi,
  • poszukiwanie nowych obszarów rozwoju i wdrażanie nowych produktów na rynek,
  • efektywna komunikacja z działami wspierającymi.

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub agencji reklamowej, w tym co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marką lub kategorią produktową,
  • umiejętność analitycznego myślenia i chęć pracy z danymi liczbowymi,
  • ukończone studia z zakresu marketingu, socjologii, ekonomii lub kierunków pokrewnych,
  • doświadczenie zawodowe w branży FMCG,
  • otwartość na nowe narzędzia, nowe podejścia, niestandardowe rozwiązania,
  • umiejętność pracy w wielości i różnorodności zadań,
  • praktyczna znajomość narzędzi pakietu MS Office (MS Excel i Power Point),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • rozwój w ramach dużej firmy z obszaru FMCG, lidera w wielu kategoriach,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu znanej i lubianej marki, której strategia powstaje w Polsce,
  • prowadzenie projektów obejmujących marketing 360 stopni,
  • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy,
  • możliwości wzbogacania wiedzy poprzez udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych,
  • pracę w centrali firmy w Wadowicach, z możliwość 1 dnia pracy w tygodniu w systemie home office.