Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Consultant – Quant and Risk Financial Services Advisory
new
Finanse
mazars

mazars
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
finanse
Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie dokumentów, analiz i kodów, koniecznych do prawidłowej realizacji projektów doradczych
  • budowa i walidacja modeli ilościowych
  • tworzenie i rozbudowa wewnętrznych produktów do oferowania klientom
  • rozwijanie swoich kompetencji miękkich i twardych
  • budowanie sieci profesjonalnych kontaktów
  • współpraca z klientami w ramach realizowanych projektów doradczych
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych z Klientami Mazars

Chętnie powitamy Cię w naszym zespole, jeśli:

  •  jesteś absolwentem preferowanych przez nas kierunków studiów: matematyka, metody ilościowe, data science
  • posiadasz wiedzę z zakresu rachunku prawdopodobieństwa i statystyki
  • orientujesz się w regulacjach związanych z wyceną instrumentów finansowych lub zarządzania ryzykiem (w szczególności modelami regulacyjnymi IFRS 9, 13 lub adekwatnością kapitałową)
  • jesteś spostrzegawczy i masz wysokie zdolności analityczne
  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę zespołową
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • dobrze znasz pakiet MS Office
  • lubisz kodować i znasz SQL, Python lub R – atutem będzie zaprezentowanie zrealizowanych projekty podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • jesteś otwarty i chętny do zdobywania wiedzy
  • zgłaszasz gotowość do podróży służbowych
  • jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo)
  • interesujesz się nowinkami ze świata technologii i biznesu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z rynkowym wynagrodzeniem
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i regularnych awansów (z możliwością rozwoju w kierunku menedżerskim lub eksperckim)
  • program mentoringowy – wsparcie mentora od pierwszego dnia
  • wsparcie merytoryczne i finansowe w uzyskaniu kwalifikacji PRM, FRM lub CFA
  • benefity pozapłacowe m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport oraz dostęp do platformy MyBenefit
  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich
  • możliwość budowania sieci profesjonalnych kontaktów
  • biuro w samym centrum Warszawy
  • dbałość o work-life balance
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym

Zespół Quant and Risk Advisory został stworzony z myślą o świadczeniu wysokiej jakości usług doradczych z zakresu modeli ilościowych i zarządzania ryzykiem dla podmiotów sektora finansowej (tj. banki, firmy pożyczkowe, firmy windykacyjne, zakłady ubezpieczeń). Projekty realizowane są dla klientów polskich i zagranicznych, a ambicją Zespołu jest stanie się centrum kompetencyjnym w zakresie analiz ilościowych i ryzyka dla Europy środkowo-wschodniej.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie oraz nastawieni na współpracę i ciągły rozwój. Dajemy z siebie wszystko w pracy, ale szanujemy czas prywatny.