Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Manager – Medycyna Cyfrowa
Sales
MedApp S.A.

MedApp S.A.
Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Zdolności negocjacyjne
zdolności handlowe
techniki sprzedaży
Angielski
ms office
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

Obowiązki.

  • Promocja produktów firmy oraz budowanie świadomości produktów w środowisku medycznym;
  • Prowadzenie działalności handlowej Spółki w zakresie sprzedaży systemu cyfrowej medycyny;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - negocjowanie umów sprzedaży;
  • Zaangażowanie i wkład w proces tworzenia strategii rozwoju produktów z linii telemedycznej na podstawie oczekiwań i relacji z klientami;
  • Zapewnienie wsparcia zespołowi odpowiedzialnemu za rozwój produktu;
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z przedstawicielami środowiska medycznego;
  • Planowanie, raportowanie i analizowanie wyników sprzedażowych;
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu medycznego zmierzających do wzrostu rozpoznawalności i sprzedaży produktów Spółki;
  • Reprezentacja MedApp S.A. na targach i konferencjach;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Aktywna współpraca z innymi zespołami Spółki.

Wymagane kompetencje.

  • Wykształcenie wyższe – preferowane medyczne lub okołomedyczne (zdrowie publiczne, dietetyka, analityka medyczna, inżynieria biomedyczna, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo);
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze przychodni medycznych lub szpitali w zakresie (sprzedaż sprzętu medycznego lub aplikacji/software medycznego) z udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji;
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe, wiedza i umiejętności z zakresu profesjonalnych technik sprzedaży;
  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji celów sprzedażowych;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Korzyści.

  • Elastyczność zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa B2B);
  • Atrakcyjny system premiowania;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód);
  • Praca w profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy;
  • Dostęp do unikalnego know-how, uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie zgranego zespołu.