Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielna Księgowa
new
Finanse
Mondi Solec sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
analiza
Angielski
dobra organizacja pracy
Microsoft Excel
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

📍Miejsce pracy: Baniocha, Solec 143

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych
  • Analiza i uzgadnianie sald kont księgi głównej
  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego
  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US, GUS, NBP
  • Współpraca z audytorami podczas audytów
  • Wsparcie Głównego Księgowego w zadaniach operacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego co najmniej 5 lat
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do szybkiej nauki i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (SAP będzie atutem)

To oferujemy

  • Umowa o pracę na cały etat od zaraz
  • Opieka medyczna LUXMED
  • System premiowy
  • Szkolenia
  • Dobra atmosfera pracy
  • Praca zdalna 1 dzień w tygodniu
  • Dojazd busem firmowym od Metra Wilanowska