• Oferty

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Kierownik Finansowy Projektu
new
Finanse
NDI

NDI
Gdańsk
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kontroling finansowy
angielski
ms office
MS Excel
Mile widziane
Power Bi
Symfonia
Opis stanowiska

ZAKRES ZADAŃ

  • Współpraca z Dyrektorem Projektu w zakresie realizacji założonego celu finansowego oraz strategii finansowej projektu. Odpowiedzialność za wdrożenie procesu kontroli kosztów na projekcie
  • Opracowanie, nadzór i kontrola nad realizacją budżetu projektu oraz jego okresowa analiza
  • Realizacja i kontrola procesu sprzedaży zgodnie z SIWZ, współpraca z Zamawiającym
  • Zarządzanie bieżącą płynnością finansową projektu, w tym zarządzanie zobowiązaniami i należnościami
  • Negocjowanie, opiniowanie oraz weryfikacja finansowych aspektów umów oraz nadzór nad realizacją zapisów finansowych
  • Opiniowanie oraz nadzór nad Gwarancjami
  • Stała współpraca oraz dokonywanie cyklicznych rozliczeń
  • Bieżąca kontrola rozliczeń z podwykonawcami oraz ich korelacja w odniesieniu do sprzedaży
  • Nadzór nad dokumentami i ich ewidencją finansowo-księgową
  • Cykliczne przygotowywanie raportów oraz zestawień finansowych na potrzeby projektu, spółki, partnerów biznesowych, inwestorów
  • Stałe poszukiwanie usprawnień i rozwiązań zapewniających optymalną rentowność projektu
  • Ścisła współpraca z innymi działami Grupy

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kontrolingu finansowym i/lub rozliczaniu sprzedaży projektów budowlanych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów: Power BI, Symfonia
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętności negocjacyjne

ZAPEWNIAMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Transparentny system nagród finansowych uzależniony od wyników projektu
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta MultiSport; spotkania integracyjne; Pracowniczy Plan Kapitałowy)
  • Dbamy o rozwój pracowników w ramach Akademii NDI prowadzimy profesjonalne szkolenia