Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy Specjalista Techniczny
new
Inżynieria
PANSA

PANSA
Gdańsk
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
elektronika
teleinformatyka
telekomunikacja
angielski
Mile widziane
skuteczna komunikacja
pakiet office
Opis stanowiska

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Praktykant Wsparcia Technicznego/Młodszy Specjalista ds. Eksploatacji Urządzeń i Systemów COM

Kluczowe zadania na stanowisku:

  1. Nadzór nad urządzeniami radiokomunikacyjnymi: konfiguracja, pomiary, strojenie, monitorowanie parametrów, diagnostyka i usuwanie awarii.
  2. Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji technicznej.
  3. Współpraca przy zakupie urządzeń radiokomunikacyjnych, udział w komisjach przetargowych.
  4. Koordynacja prac ze współpracownikami i innymi jednostkami organizacyjnymi w celu zapewnienia ciągłości pracy nadzorowanych urządzeń.
  5. Udział w grupach projektowych.

Wymagania wobec kandydatów:

  1. Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, preferowane wyższe techniczne o kierunkach Elektronika, Telekomunikacja, Teleinformatyka, Informatyka, Radiokomunikacja, Mechatronika oraz pokrewne.
  2. Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, w tym znajomość słownictwa technicznego.
  3. Prawo jazdy kat. B.
  4. Doświadczenie zawodowe odpowiednio:
  5. - dla Praktykanta Wsparcia Technicznego z wykształceniem wyższym – 1 rok doświadczenia zawodowego; dla Praktykanta Wsparcia Technicznego z wykształceniem​ średnim - 2 lata doświadczenia zawodowego,
  6. - dla Młodszego Specjalisty z wykształceniem wyższym - 2 lata doświadczenia zawodowego; dla Młodszego Specjalisty z wykształceniem średnim - 4 lata doświadczenia zawodowego.
  7. Umiejętność posługiwania się przyrządami do pomiaru wielkości elektrycznych.
  8. Dobra znajomość programów biurowych.
  9. Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, teleinformatyki i fizyki (fale elektromagnetyczne, anteny).
  10. Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  11. Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów pod presją czasu.
  12. Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  13. Gotowość do uczenia się i rozwoju.

Oferujemy:

  • opiekę medyczną (w tym stomatologia)
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie kursów/szkoleń
  • pracę w jedynej tego typu organizacji lotniczej w Polsce
  • forma współpracy – umowa o pracę