Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor drogowy
new
Logistyka
Perfect Consulting

6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
komunikatywność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.

Od ponad 25 lat działamy w branży HR.

Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref: 34/02/2024/KM

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjna podstawa + premia
  • Służbowy komputer i telefon
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie, zajęcia językowe, bilety do kina teatru itp.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

Zakres zadań:

  • Realizacja zleceń -przyjmowanie zleceń od klientów, kontakt z przewoźnikami
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacja procesu transportu
  • Praca na systemie Pascom
  • Obsługa dokumentacji transportowej
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi i bardzo dobre relacje z klientami

Kryteria rekrutacji:

  • 2 letnie doświadczenie w pracy jako Spedytor drogowy
  • Wykształcenie: średnie / wyższe
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z przewoźnikami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu
  • Komunikatywność, zaangażowanie, chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Mile widziana znajomość programu Pascom

6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP