Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior Financial Controller
new
Finanse
Pergamin

Pergamin
Warszawa
4 000 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
analiza
angielski
ekonomia
modelowanie finansowe
finanse
Opis stanowiska

Pergamin to jeden z najszybciej rozwijających się startupów z branży legal tech w CEE. Dostarczamy rozwiązania dla biznesu, upraszczając i przyspieszając proces tworzenia i zawierania umów z pracownikami, klientami i dostawcami - pomagamy na każdym etapie pracy z dokumentem. Dbamy o to, aby nasz biznes wspierał zrównoważony rozwój i pomógł ograniczyć zużycie papieru w firmach.

Więcej o nas i naszych planach dowiesz się tutaj.

Na stanowisko Junior Financial Controller szukamy osoby, która:

  • Studiuje na ostatnich latach lub ma ukończone studia z dziedziny: finanse, zarządzanie, matematyka, ekonomia,
  • Ma za sobą pierwsze doświadczenia w pracy na tym lub zbliżonym stanowisku,
  • Interesuje się kilkoma z poniższych tematów: analiza finansowa, modelowanie finansowe, controlling, finanse przedsiębiorstw, rynek VC,
  • Uwielbia Excel,
  • Swobodnie komunikuje się po angielsku,
  • Wykazuje nienaganną kulturę osobistą.

Nauczysz się:

  • Analizy danych finansowych i operacyjnych,
  • Sprawnego przetwarzania i analizowania dużych wolumenów danych,
  • Modelowania finansowego, budżetowania,
  • Przygotowywania raportów oraz informacji zarządczej,
  • Prezentowania wyników swojej pracy.

Poznasz i doświadczysz:

  • Jak funkcjonuje start-up,
  • Jak buduje się obszar finansów,
  • Swobodnej atmosfery w młodym zespole w jednym z najbardziej dynamicznych start-upów w Polsce,
  • Bezpośredniej pracy z zarządem firmy w płaskiej strukturze organizacyjnej,
  • Dużej decyzyjności i realnego wpływu na to jak wygląda firma, w której pracujesz.

4 000 - 6 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ