Rocket Jobs

Starszy specjalista ds. sprawozdawczości jednostkowej
new
Finanse
PGNiG SA

PGNiG SA
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprawozdania finansowe
MSSF
angielski
MS Excel
SAP
Mile widziane
CIT
VAT
akcyza
HFM
Opis stanowiska

Centrala Spółki poszukuje pracownika na stanowisko:

PGNiG SA - Centrala Spółki

Departament Rachunkowości / Dział Polityki Rachunkowości

Warszawa

Numer referencyjny: 20_DS_04_2022

Zadania

  • Sporządzanie jednostkowego sprawozdania finansowego Spółki według MSSF/MSR;
  • Formułowanie zasad rachunkowości;
  • Aktualizacja i nadzór nad realizacją polityki rachunkowości Spółki i Grupy Kapitałowej PGNiG;
  • Współpraca ze służbami finansowo księgowymi oddziałów polskich i zagranicznych;
  • Bieżąca weryfikacja księgowań;
  • Instruktaż księgowy (w tym: dla oddziałów zagranicznych);
  • Zaangażowanie w realizacje projektów prowadzonych w Spółce

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze rachunkowości;
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF);
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Ms Excel;
  • Znajomość systemu SAP;
  • Mile widziana znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT, akcyza);
  • Mile widziana znajomość hurtowni danych BW SAP, systemu do konsolidacji HFM oraz SmartNotes Amana

Oferujemy

  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Pakiet dodatków: opieka medyczna, dofinansowanie do biletów ZTM;
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;
  • Biuro w dogodnej lokalizacji;
  • Bezpłatne miejsca parkingowe