Rocket Jobs

Zdalnie
Specjalista ds. Reklamy
new
Marketing
PLAY MAKER

PLAY MAKER
Poznań
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
organizacja pracy
Komunikatywność
Samodzielność
marketing
MS Excel
reklamy
kreatywność
Opcjonalne
Opis stanowiska

Jesteśmy agencją marketingową z Poznania, marketing ogrywamy od 2006 roku. Obszar naszych działań obejmuje kreację i produkcję reklamową, organizację eventów oraz opracowywanie koncepcji marketingowych.

Poszukujemy do naszego teamu osoby, która w dziale marketingu czuje się jak ryba w wodzie. Twoją taktyką (tak jak naszą!) jest proste, skuteczne i kompleksowe ogrywanie tematów? Nie brakuje Ci twórczego podejścia do rozwiązywania problemów? Nie boisz się ASAPów, nowych wyzwań, excella, telefonu i wielozadaniowości? Jeśli tak, to właśnie na Ciebie czekamy! :)

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy realizacji dużych kampanii reklamowych – koordynacja zamówień, podwykonawców, dostawców
  • Realizację projektów zgodnie z przyjętymi założeniami, harmonogramami i budżetami
  • Współpraca z działem graficznym

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu reklamy: nadzorowanie prac związanych z projektowaniem graficznym i produkcją reklamową
  • Umiejętność tworzenia materiałów prezentacyjnych na wysokim poziomie. Praca z obrazem I tekstem
  • Umiejętność planowania i realizowania zadań – skrupulatnie i szczegółowo oraz konsekwentnie i terminowo
  • Zacięcie do pracy i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Umiejętność prowadzenia projektów samodzielnie i pracy w zespole
  • Mile widziana podstawowa umiejętność pracy w programach graficznych, DTP

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia/współpracy dostosowaną do indywidualnych oczekiwań kandydata oraz naszych wymagań: od umowy o pracę po umowę freelancerską,
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i skuteczności działania
  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju w przyjemnej atmosferze
  • Dofinansowanie do karty MultiSport