Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator pracowników z Ukrainy
new
Inne
PROFI PERSONAL

8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
ukraiński
rosyjski
Mile widziane
multitasking
odpowiedzialność
Friendly offer
Opis stanowiska

🚀Gotowy dołączyć do naszego wspaniałego zespołu? Poszukujemy odważnych i zmotywowanych liderów na stanowisko Project Coordinator w Gdańsku!🌟

Ta praca to nie tylko kolejne stanowisko - to Twoja szansa na zaistnienie na rynku!

W Profi Personal szukamy nie tylko kandydatów - szukamy wyjątkowych ludzi, którzy są gotowi podejmować wyzwania i zmieniać przyszłość. Jeśli jesteś pełen ambicji i gotowy przenieść nasze projekty na wyższy poziom, to właśnie Ciebie potrzebujemy.

Twoje zadania:

  • Bądź odpowiedzialny za zarządzanie, rozwój i ekspansję naszych projektów.
  • Zapewnienie opieki i wsparcia pracownikom we wszystkich sprawach związanych z pobytem, zatrudnieniem i legalizacją.
  • Wdrażać nowoczesne rozwiązania pracy zespołowej, które zmniejszą rotację i poprawią wydajność na budowach.
  • Inspirować i motywować swoich ludzi do osiągania wysokich wyników.
  • Ciągłe doskonalenie metod pracy w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności.

Czego oczekujemy:

  • Naturalnych zdolności przywódczych i umiejętności motywowania zespołu.
  • Gotowości do podejmowania wyzwań w pracy
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności myślenia i znajdowania nieszablonowych rozwiązań.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Zapewniamy podstawy do Twojego dynamicznego rozwoju.
  • Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i skuteczny system motywacyjny
  • Szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego i kariery, w tym relokację do stolicy.
  • Pomagamy rozwijać i promować potencjał przywódczy.

Nie trać ani minuty! Czekamy na Twoje CV! Dołącz do nas i zacznij tworzyć przyszłość razem z nami!

8 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP