• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Programista Robotyki (delegacje)
new
Inżynieria
R11 Automation Sp. z o.o.

2 700 - 4 500 EURNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży automatyki. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, spawania, jak i programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych.

Wymagane umiejętności
programowanie robotów
angielski
prawo jazdy kat. B
Samodzielność
Mile widziane
komunikatywność
praca w zespole
Opis stanowiska

O nas:

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. Obecnie poszukujemy programistów robotyki, którzy posiadają doświadczenie w uruchomieniach linii w branży Automotive. Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji!

Czym się będziesz zajmował?

➡ programowaniem robotów przemysłowych (KUKA, Fanuc, ABB)

➡ uruchamianiem linii przemysłowych u klienta (wyjazdy służbowe)

➡ wsparciem utrzymania ruchu po uruchomieniu

Jeśli:

✅ posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika lub Elektronika)

✅ umiejętnie czytasz schematy elektryczne

✅ posiadasz umiejętność programowania robotów przemysłowych (minimum rok doświadczenia w pracy jako uruchomieniowiec w branży Automotive)

✅ i jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych (około 70% czasu pracy)

Mile widziana jest znajomość standardów z branży Automotive (VASS, Integra, SiCar)

Oferujemy:

⬆ atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia: 18-30 €/h w zależności od doświadczenia

⬆ postojowe wypłacane w przypadku braku projektu

⬆ ubezpieczenie OC i NNW po stronie R11 Automation

⬆ organizujemy i płacimy za komfortowe zakwaterowanie i dojazd na projekt

⬆ opiekę koordynatora podczas pobytu na projekcie

⬆ laptopa niezbędnego do wykonywania powierzonych zadań

⬆ udział w projektach na terenie całego świata

⬆ możliwość realnego udziału w rozwoju firmy

Nasza rekruterka Ewa chętnie porozmawia z Tobą

2 700 - 4 500 EUR

Netto miesięcznie - B2B