Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Koordynator ds Logistyki i Administracji
new
Support
Randstad Polska

Wrocław
6 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
angielski
ms office
Opcjonalne
Opis stanowiska

Szukasz dynamicznej i ciekawej pracy w anglojęzycznym środowisku pracy?

A może dodatkowo znasz podstawy księgowości?

Świetnie się składa, właśnie Ciebie szukamy!

Nie wymagamy doświadczenia!

Aplikuj już dziś - niech Ci ta praca nie ucieknie!

lokalizacja : Bielany Wrocławskie / k. Wrocławia

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 6500 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatne ZUS, urlopy, L4) oraz możliwość bezpośredniej współpracy już po 6 m-cach pracy
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej , karty sportowej i platformy benefitowej)
  • dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, w tym szkoleń zagranicznych

zadania

  • wprowadzanie danych do systemu
  • przygotowywanie i wysyłanie dokumentów
  • przygotowywanie i wysyłanie faktur
  • koordynowanie przesyłek
  • obsługa Klienta

oczekujemy

  • biegłej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • mile widziana podstawowa wiedza w obszarze księgowości
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji
  • gotowość do odbycia szkoleń za granicą

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

6 000 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP