Rocket Jobs

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Social Media Manager
new
Marketing
RESONATE

RESONATE
Wrocław
4 000 - 5 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
socialmedia
copywriting
kreatywność
skuteczna komunikacja
talent
Opcjonalne
Opis stanowiska

RESONATE

Jesteśmy agencją kreatywną. Pracujemy na styku sztuki i technologii, w obszarze digital, który nieustannie eksplorujemy.

Realizujemy projekty dla globalnych i lokalnych, lifestyle’owych marek w segmentach fashion, wellness, home decor i innych. Łączymy twórców cyfrowych z markami, projektujemy komunikację - marki i kampanie.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Social Media Manager.

Kiedy zaczniesz z nami pracę, będziesz zajmować się:

– współtworzeniem i wdrażaniem strategii komunikacji w social media dla naszych klientów,

– copywritingiem i współpracą z grafikami,

– tworzeniem harmonogramów publikacji,

– prowadzeniem i moderowaniem kont klientów na Instagramie, Facebooku, Linkedinie i TikToku,

– przygotowywaniem raportów.

Jeśli:

– posiadasz 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

– masz poczucie estetyki, dbasz o detale i lubisz ładne rzeczy,

– umiesz dobrze pisać,

– jesteś komunikatywny/a, otwarty/a i lubisz pracę w zespole,

– śledzisz trendy w social media,

– chcesz się rozwijać, uczyć i zdobywać nowe skille,

– jesteś terminowy/a i dobrze zarządzasz swoim czasem,

– znasz i z łatwością porozumiewasz się w języku angielskim.

To fajnie, bo możemy zaproponować Ci:

– pracę przy ciekawych projektach dla globalnych i lokalnych marek w segmencie fashion, wellness, home decor i innych,

– szkolenia rozwijające Twoje kompetencje w sektorze kreatywnym,

– pracę full-time, w systemie hybrydowym: w naszym biurze w Concordia Design Wrocław i zdalnie,

– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (po okresie próbnym umowa o pracę lub kontrakt B2B, zgodnie z preferencjami).

Jeżeli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij swoje CV przez Rocket Jobs.

4 000 - 5 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna