Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior Account Executive
Sales
Result Media Sp. z o.o.

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Result Media to certyfikowana agencja SEM/SEO. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Jako Google Partner Premier i Facebook Business Partner wspieramy firmy, korzystając z najbardziej zaawansowanych narzędzi marketingu internetowego.

Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
Mile widziane
excel
Opis stanowiska

Result Media działa na rynku już 7 lat. Wciąż mamy apetyt na rozwój, ale wiele udało nam się osiągnąć. W 2021 roku otrzymaliśmy Diament Forbesa – to wyróżnienie dla firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie, m.in. Eden Springs, Vivus, Medicover, Cekol.

Wspieramy zarówno duże podmioty, jak i mniejsze firmy w osiągnięciu sukcesu.

Jako Google Parter Premier i Facebook Business Partner korzystamy przy tym z unikalnej wiedzy, najnowszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi.

Jeśli chcesz pracować w firmie, która dynamicznie się rozwija w najbardziej pożądanej i szybko rosnącej branży, oferując zaawansowane rozwiązania digital marketingu, potrafisz nawiązywać relacje i przedstawiać skuteczną argumentację, dołącz do naszego zespołu!

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z marketingiem internetowym/w agencji - warunek konieczny,
  • ukończone studia lub w trakcie studiów (tylko zaocznie),
  • znajomość pakietu MS Office, a szczególnie: EXCEL, PowerPoint,
  • chęć pogłębiania wiedzy, nastawienie na rozwój,
  • otwartość, komunikatywność i łatwości prowadzenia rozmów biznesowych,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego, SEM i SEO,
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność strategicznego myślenia oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • posiadanie certyfikatu DIMAQ lub chęć podnoszenia kwalifikacji w ramach programu DIMAQ

Twoje zadania:

  • przygotowanie i raportowanie wyników kampanii reklamowych dla klientów,
  • współpraca przy tworzeniu strategii marketingowych dla obecnych i potencjalnych klientów agencji
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • raportowanie realizacji zadań,
  • rozwijanie umiejętności i poszerzanie wiedzy z zakresu marketingu internetowego,
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w miłej atmosferze i w doświadczonym zespole,
  • pewny rozwój – szkolenia, udział w konferencjach branżowych, dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie marketingu internetowego,
  • wsparcie w przygotowaniu do uzyskania certyfikatów Google oraz DIMAQ,
  • pracę dla czołowych reklamodawców, m.in. Eden Springs, Vivus, Medicover, Cekol,
  • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU,
  • pakiet Multisport.