Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatny staż w dziale Client Service
new
Support
Result Media Sp. z o.o.

Warszawa
4 000 - 5 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Result Media to certyfikowana agencja SEM/SEO. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Jako Google Partner Premier i Facebook Business Partner wspieramy firmy, korzystając z najbardziej zaawansowanych narzędzi marketingu internetowego.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
komunikatywność
praca w grupie
Opis stanowiska

Result Media to certyfikowana agencja Google Parter Premier i Meta Business Partner, która działa na rynku już 8 lat. Wciąż mamy apetyt na rozwój, ale wiele udało nam się osiągnąć. W 2021 roku otrzymaliśmy Diament Forbesa – to wyróżnienie dla firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie, m.in. Vivus, Medicover, Cekol. Wspieramy zarówno duże podmioty, jak i mniejsze firmy w osiągnięciu sukcesu, dzięki korzystaniu z najnowszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi digital marketingu.

Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła w zespole, który ceni współpracę i otwartość, dołącz do nas!

📌Lokalizacja: Łowcza 17A, Warszawa

✅ Twoje zadania:

  • wsparcie zespołu Client Service w procesie przygotowania i raportowania wyników kampanii reklamowych dla klientów,
  • przygotowywanie danych do analiz poszczególnych obszarów rynku,
  • pomoc w tworzeniu prezentacji ofertowych,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych.

💡 Oczekiwania:

  • energia, otwartość i odwaga w komunikacji,
  • chęć uczenia się i rozwoju,
  • ukończone studia wyższe,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • płynny w mowie i piśmie język polski oraz angielski (min B2)
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office, a szczególnie: EXCEL, PowerPoint,
  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego, mile widziane osoby na kierunkach marketingowych, zarządzania, ekonomii itp.

🎁 Oferujemy:

  • pracę w trybie stacjonarnym z opcją wykorzystania kilku dni pracy zdalnej,
  • wsparcie i wdrożenie w obowiązki,
  • dostęp do wiedzy i najnowszych technologii w dziedzinie marketingu internetowego,
  • realną możliwość rozwoju,
  • pracę dla czołowych reklamodawców, m.in. Medicover, Cekol,
  • wsparcie w przygotowaniu do uzyskania certyfikatów Google oraz DIMAQ,
  • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU,
  • dofinansowanie do pakietu Multisport.
4 000 - 5 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna