Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Executive Assistant
new
Inne
Ringier Axel Springer Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Zarządzasz kalendarzem, organizujesz spotkania biznesowe oraz podróże krajowe i zagraniczne
  • Bierzesz udział w spotkaniach, projektach i konferencjach
  • Weryfikujesz i rozliczasz faktury
  • Bierzesz udział w spotkaniach/rozmowach i tworzysz na ich podstawie protokoły i zestawienia
  • Organizujesz podróże służbowe (dokumentacja, logistyka, zakwaterowanie, dbanie o odpowiednie zezwolenia)
  • Obsługa pobytu gości
  • Przygotowujesz prezentacje oraz raporty w Power Point

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie (B2/C1)
  • Jesteś dyspozycyjna / dyspozycyjny
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne niezbędne do interakcji na różnych poziomach organizacyjnych
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, umiesz doskonale planować, ustalać priorytety oraz masz łatwość w podejmowaniu decyzji
  • Masz gotowość do podejmowania działań z własnej inicjatywy
  • Posiadasz zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Jesteś otwarta /otwarty na współpracę z zespołem

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B na czas zastępstwa (ok. 1,5 roku)
  • Kafeteria benefitowa NAIS
  • Karta multisport i wyzwania sportowe
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Legendarne imprezy
  • Wsparcie psychologiczne i program well-being
  • Platformy e-learningowe i szeroka oferta szkoleń
  • Kultura doceniania – People Awards i codzienne kudosy
  • Praca z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce
  • Nowoczesne biura — kolorowe, wygodne i ekologiczne