Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Redaktor/ka serwisu Onet Podróże
new
Marketing
Ringier Axel Springer Polska

Gdańsk
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
research
copywriting
seo
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • redagowanie newsów i research
  • przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich
  • tworzenie materiałów SEO i social media
  • współpraca z zespołem wydawców Strony Głównej i innymi redakcjami
  • publikowanie i redakcja materiałów zewnętrznych
  • obróbka materiałów wideo i audio
  • obsługa agencji prasowych
  • monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: filologia polska lub obca, dziennikarstwo, kulturoznawstwo
  • doświadczenie w pracy dziennikarza lub redakcjach
  • dobra orientacja w bieżących wydarzeniach związanych z kategorią podróże i turystyka, a także tematyką społeczną oraz geopolityczną
  • znajomość mediów cyfrowych i potrzeb ich użytkowników
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2), znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole, także pod presją czasu, samodzielność
  • chęć uczenia się i rozwijania swoich talentów
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • monitorowanie efektów własnej pracy

Oferujemy:

✔️kafeterię benefitową NAIS

✔️kartę multisport i wyzwania sportowe

✔️ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

✔️prywatną opiekę medyczną

✔️legendarne imprezy

✔️wsparcie psychologiczne i program well-being

✔️szeroką ofertę szkoleń

✔️kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy

✔️pracę z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce

✔️nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier

✔️pracę w modelu hybrydowym (praca z biura 2 dni w tygodniu, 3 dni zdalnie)