Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel Handlowy (okna PCV/ALU)
new
Sales
SALES HR

SALES HR
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
budowanie relacji
kompetencje negocjacyjne
komunikatywność
samodzielność
prawo jazdy kat. B
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży okiennej, tworząca swój dział sprzedaży krajowej.

Szukamy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych - klientami są głównie salony okienne, dystrybutorzy, ale też i duzi odbiorcy np. firmy budowlane

· prezentacja produktów, praca na terenie dwóch województw : śląskie / małopolskie

· doradztwo techniczne i handlowe jeśli chodzi o okna

· realizacja planów sprzedażowych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· doświadczenie w sprzedaży w branży okiennej / drzwiowej min 2 lata poparte wynikami

· umiejętność samodzielnej pracy z klientem

· zorientowanie na osiąganie celów i wyników

· dobra organizacja pracy

· prawo jazdy kat B, gotowość do pracy w terenie i częstych wyjazdów na określonym obszarze

OFERUJEMY

· zatrudnienie na podstawie umowy B2B / umowy o pracę, podstawa 7 000 PLN brutto

· dodatkowe, comiesięczne prowizje liczone w tysiącach PLN w zależności od sprzedaży

· samochód służbowy również do użytku prywatnego dobrej klasy

· laptop, telefon

· wsparcie marketingowe

· dużą samodzielność

· pracę w systemie mobilnym - u klientów, raz na miesiąc wizyta w firmie (małopolska)