Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Analityk E-commerce
new
BI & Data
scommerce.one

Wrocław
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Umiejętności
Wymagane
e-commerce
dane
analiza
Opcjonalne
Opis stanowiska
scommerce.one to kodowa nazwa nowego, dużego projektu sportowego, a nasz cel - to stać się pierwszym wyborem dla pasjonatów sportu w Europie. Przyciągamy najlepszych ekspertów w dziedzinie zakupów, produktu, marketingu, logistyki i IT, tworząc nową jakość na europejskim rynku e-commerce.

Szeroka oferta sprzętu sportowego, przełomowe rozwiązania logistyczne i najnowocześniejsze technologie ecommerce wspierające naszych klientów sprawiają, że przyszłość branży sportowej może być w Twoich rękach!

Budujemy przyjazną organizację, dla której tak samo jak biznes, ważni są ludzie, ich rozwój i wspólne osiąganie celów. Chcesz razem z nami tworzyć tę niesamowitą historię? Dołącz do nas!

Analityk e-commerce

Miejsce pracy: Wrocław, Warszawa, Zielona Góra lub praca zdalna

Twoje zadania:

  • Współtworzenie strategii produktowej dla naszego ecommercu,
  • Wsparcie przy projektowaniu procesów analitycznych,
  • Odpowiedzialność za analitykę desktop/mobile (GAP, Firebase, FB SDK, BQ, etc),
  • Wsparcie przy badaniach ilościowych oraz testach użyteczności,
  • Prowadzenie analiz wspierających sprzedaż i działania omnichannel,
  • Współpraca z pozostałymi działami marketingu/data,
  • Badanie usera w całym flow omnichannelowym (ecomm, salony, eventy, etc),
  • Budowa działu analityki e-commerce.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Techniczne podejście do analityki, tj. mile widziane podstawy Python, R ale także statystyki,
  • Bardzo dobra znajomość rynku e-commerce,
  • Kreatywność i otwarta głowa na nowe pomysły,
  • Proaktywna i samodzielna postawa do rozwiązywania wyzwań,
  • Zaangażowanie, ciekawość i odpowiedzialność,
  • W przypadku pracy zdalnej - cykliczne wizyty w jednym z naszych biur: Wrocław / Zielona Góra / Warszawa.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Kultura organizacyjna budowana w oparciu o zasady fair play,
  • Wyzwania, których nie znajdziesz nigdzie indziej,
  • Realny wpływ na biznes - jesteśmy w fazie dynamicznego wzrostu,
  • Wybór narzędzi i technologii w dużej mierze zależy od Ciebie;
  • Rozwój w firmie produktowej,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Możliwość współpracy w ramach UoP lub B2B,
  • Swobodna i inspirująca atmosfera,
  • Komfortowe warunki i elastyczne godziny pracy,
  • Praca hybrydowa - home office + cykliczne wizyty w jednym z naszych biur (dogodne lokalizacje we Wrocławiu, Zielonej Górze, Warszawie),
  • Pakiet benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb,
  • Więcej czasu dla siebie: 26 dni urlopu bez względu na staż pracy,
  • Zapraszamy do naszego zespołu osoby z niepełnosprawnością.