Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Samodzielny/a Księgowy/a
new
Finanse
Serwkom Sp. z o.o.

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Ustawa o rachunkowości
prawo podatkowe
księgowość
comarch optima
Mile widziane
angielski
Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Nasze Biuro Rachunkowe istnieje na rynku 1998 roku. Przez ten czas udało nam się zbudować zgrany zespół profesjonalistów i ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie świadczenia usług księgowych oraz administrowania kadrami i płacami zarówno dla dużych, średnich jak i mniejszych firm działających w zróżnicowanych obszarach gospodarki.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg handlowych w pełnym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa: prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych, zakładowego planu kont
  • Prowadzenie książek przychodów i rozchodów
  • Weryfikacja rejestrów VAT, sporządzanie i wysyłanie deklaracji JPK_V7M i VAT-UE
  • Współpraca z organami i instytucjami zewnętrznymi m. im. Urząd skarbowy, instytucje finansujące, Audytorzy, GUS

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielny/a księgowy/a / starszy/a księgowy/a
  • Bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność, terminowość

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę / B2B w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Praca w biurze w centrum miasta
  • Wsparcie ze strony doświadczonej kadry
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pyszną kawę z lokalnej palarni