Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pre-sales Specialist
new
Sales
Skalski Growth

7 500 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 000 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
sprzedaż B2B
angielski C1
Opis stanowiska

Pre-sales Specialist to osoba, która dołączy do naszej agencji growth marketingu, by zaopiekować się pierwszymi etapami w procesie sprzedaży - kwalifikacją leadów, prowadzeniem spotkań z potencjalnymi klientami i obsługą komunikacji.

Jako Pre-sales Specialist będziesz:

  1. Kwalifikować przychodzące leady z Polski i zza granicy poprzez weryfikację zapytania z naszego formularza kontaktowego bądź innego źródła i prowadzenie discovery call
  2. Prowadzić spotkania badające potrzeby klienta i prezentujące nasze rozwiązania przy wsparciu merytorycznym Growth Managerów z naszego zespołu
  3. Tworzyć oferty współpracy przy wsparciu merytorycznym Growth Managerów z naszego zespołu
  4. Utrzymywać komunikację z leadami od ich pojawienia się w lejku po jednoznaczną decyzję zakupową
  5. Z czasem przejmiesz obszary takie jak: obsługa procesu ponowienia sprzedaży, obsługa upselli, zbieranie recenzji od klientów, badanie satysfakcji klientów

Co jest potrzebne na start?

W roli Presales Specialist bardzo ważne są dla nas:

  1. Doświadczenie w samodzielnej sprzedaży do podmiotów B2B
  2. Doświadczenie w prowadzeniu procesów sprzedażowych w języku angielskim
  3. Doświadczenie w finalizacji sprzedaży usług marketingowych
  4. Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Founderami / CEO
  5. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1 i znajomość języka polskiego na poziomie C2

W pracy w Skalski Growth zwracamy też dużą uwagę na umiejętności miękkie takie jak:

  1. Growth mindset - nastawienie na stałe doskonalenie, optymalizowanie i szukanie coraz lepszych rozwiązań
  2. Świetna organizacja pracy, umiejętność planowania i priorytetyzowania zadań
  3. Wysokie standardy komunikacyjne (otwartość w kontakcie z klientem, nawyk informowania o postępach zadań)
  4. Branie odpowiedzialności za efekty swojej pracy

Ważne jest dla nas także doświadczenie lub zainteresowanie obszarem growth marketingu, dostępność w wymiarze minimum 40h miesięcznie, oraz warunki do pracy zdalnej: przede wszystkim laptop lub komputer z dostępem do internetu.

Co czeka na Ciebie w Skalski Growth?

  1. Wynagrodzenie w wysokości 6 000 - 8 500 zł brutto [UZ] lub 7 500 - 10 000 zł netto [B2B] dla wymiaru godzin 160h w miesiącu (z możliwością negocjacji górnych widełek - zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę!)
  2. Na początku współpracy: praca w wymiarze 40-80h w miesiącu; wraz z rozwojem współpracy możliwe zwiększenie wymiaru
  3. Praca w 100% zdalna;
  4. Elastyczne godziny pracy;
  5. Nielimitowany, pełnopłatny urlop;
  6. Sprawdzony, dobrze opisany proces sprzedaży z jasnymi zadaniami;
  7. Stabilny system pozyskiwania leadów oparty na kilku różnych kanałach (inbound i outbound)
  8. Produkt o bardzo pozytywnych recenzjach i dziesiątkach zadowolonych klientów (zerknij na naszego Clutcha)
  9. Świetny zespół złożony z ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie Growth Marketingu :)

Po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o dołączeniu do naszego zespołu na stałe.

O nas

Jesteśmy agencją growth marketingu. Na co dzień pomagamy startupom, małym i średnim firmom wybić się w branży i osiągnąć szybki, stabilny wzrost. Mamy misję: zwiększyć udział wartościowych produktów tworzonych przez ludzi z pasją na rynku zdominowanym przez korporacje. Lubimy pracę na twardych danych, pełną transparencję działań i automatyzację pracy.

Pracujemy w 100% zdalnie i w elastycznych godzinach pracy - wierzymy, że na koniec dnia liczy się przede wszystkim efekt naszej pracy, a nie liczba godzin spędzonych za biurkiem. Z tego też powodu stosujemy politykę nielimitowanego, pełnopłatnego urlopu :)

Jak wygląda aplikacja?

  1. Wypełnienie formularza aplikacyjnego
  2. Krótka rozmowa telefoniczna z Dorotą - naszą Head of Operations
  3. Spotkanie online z Dorotą i Wojtkiem (CEO) połączone z live case study

Kontaktujemy się z każdą osobą, która się zgłosi, a po każdym z etapów rekrutacji możesz liczyć na informację zwrotną z naszej strony - niezależnie od podjętej przez nas decyzji.

Rozwiązanie case study służy jedynie zweryfikowaniu Twoich umiejętności. Każdy z kandydatów otrzymuje takie samo zadanie, a my nie wykorzystujemy komercyjnie rozwiązań.

Masz pytania? Odezwij się bezpośrednio do Doroty: dorota@skalskigrowth.com

7 500 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

6 000 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ