Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Export Manager
new
Sales
STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski Sp.j.

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
dobra organizacja pracy
Angielski
sprzedaż
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie obecnych międzynarodowych kontaktów handlowych
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • obsługa klienta zagranicznego
  • monitorowanie działań rynku i konkurencji
  • uczestnictwo w wyjazdach zagranicznych kilka razy w roku
  • reprezentowanie firmy na targach wystawienniczych oraz budowanie pozycji na rynkach zagranicznych
  • współpraca z działem marketingu i rozwoju produktu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienny biznesowy kontakt z Klientami z zagranicy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • zdolność nawiązywania i podtrzymywania długofalowych relacji
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pełną wyzwań praca w ugruntowanej na rynku firmie
  • wsparcie w rozwoju kompetencji w zakresie komunikacji budującej relacje, kierowania i zarządzania sytuacyjnego Blancharda , kierowania zmianą i zarządzania projektami