Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Rajdowiec Sprzeda偶y 馃殫
new
Sales
Superauto.pl

11 000 - 20 000 PLNBrutto miesi臋cznie - UoP
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiej臋tno艣ci
KPI
sprzeda偶
Mile widziane
sprzeda偶 telefoniczna
Opis stanowiska

馃殫 Dla SUPERAUTO.PL (najwi臋kszego multibrandowego salonu samochod贸w online, zdobywcy tytu艂u Best Employer) w Chorzowie poszukujemy Kandydat贸w na stanowisko:

馃殬 Rajdowiec Sprzeda偶y 馃殫

馃寧 Praca stacjonarna w Chorzowie, Stalowa 16

馃攳 Zakres obowi膮zk贸w:

  • Obs艂uga Klient贸w (g艂贸wnie telefoniczna) w zakresie z艂o偶onego zapytania dotycz膮cego oferty zakupu samochodu w leasingu lub na kredyt
  • Realizacja cel贸w sprzeda偶owych
  • Praca w oparciu o KPI鈥檚
  • Wsp贸艂praca z partnerami biznesowymi (g艂贸wnie dealerami)
  • Wsp贸艂praca z innymi dzia艂ami firmy

馃憠 Wymagania:

  • Do艣wiadczenie w sprzeda偶y telefonicznej poparte ponadprzeci臋tnymi wynikami
  • Nastawienie na realizacj臋 cel贸w
  • Determinacja i energia w dzia艂aniu, elastyczno艣膰
  • Ponadprzeci臋tne zdolno艣ci interpersonalne
  • Zainteresowania bran偶膮 motoryzacyjn膮
  • Wykszta艂cenie min. 艣rednie

馃搷 Mile widziane:

  • Do艣wiadczenie w bran偶y motoryzacyjnej i/lub finansowej

馃巵 Oferujemy:

猸 Leady sprzeda偶owe - obs艂uga os贸b ju偶 zainteresowanych zakupem samochodu

馃搩 Zatrudnienie na umow臋 o prac臋

馃捀 Atrakcyjne i konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie: podstawa 4500 pln oraz prowizja od sprzeda偶y (艣rednie miesi臋czne wynagrodzenie najlepszych 10% zespo艂u sprzeda偶y w miesi膮cach I-VI '23 wynios艂o 20 700 z艂). 3-miesi臋czny okres wdro偶eniowy bez progu wej艣cia - prowizja za ka偶dy sprzedany samoch贸d z finansowaniem, od pierwszej sztuki.

馃鈥嶁檪馃 Prac臋 w pozytywnym, zmotywowanym zespole z p艂ask膮 struktur膮 organizacyjn膮, pod okiem do艣wiadczonych manager贸w

馃摎 Wdro偶enie oparte o autorski projekt szkoleniowy Akademia Sprzeda偶y SUPERAUTO

馃敡 Ci膮g艂y rozw贸j umiej臋tno艣ci sprzeda偶owych - szkolenia i coaching prowadzone przez certyfikowanych Trener贸w Sprzeda偶y, Coach贸w z akredytacj膮 ICF

Benefity:

馃┖ Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

馃弸鈥嶁檧 Si艂ownia w biurze

鈿 Karta sportowa

馃殫 Parking dla pracownik贸w

鈽 Nieograniczony dost臋p do kawopoju 馃槃

馃巰 Paczki 艣wi膮teczne

馃巵 Prezenty dla Dzieci z okazji Miko艂ajek i Dnia Dziecka

Proces rekrutacji:

  1. Wst臋pna rozmowa telefoniczna z rekruterem
  2. Spotkanie rekrutacyjne (w biurze Superauto lub online via MS Teams, max 1h)
  3. 2gie spotkanie rekrutacyjne - m.in. scenki sprzeda偶owe oraz zadanie grupowe (w biurze Superauto, 2h)
11 000 - 20 000 PLN

Brutto miesi臋cznie - UoP