Rocket Jobs

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Umiejętności
Wymagane
social media
e-commerce
Samodzielność
skuteczna komunikacja
angielski
niemiecki,
sprzedaż
highfashion
Opcjonalne
odpowiedzialność
zarządzanie
Zakupy
negocjacje
polityka handlowa
wytrwałość
Opis stanowiska

Firma Szopex – Dutkiewicz Sp z o.o. to działający od 30 lat na polskim rynku lider branży sportowej. Jesteśmy firma tworzoną przez ludzi z pasją, wykorzystującą wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki wieloletniej pracy i zaangażowaniu. Od lat łączymy pasję do sportu ze sprzedażą odzieży i butów sportowych topowych światowych marek.

Naszą firmę tworzą najbardziej rozpoznawalne sklepy internetowe i stacjonarne w Polsce.

www.warsawsneakerstore.com www.sklepbiegacza.pl www.skstore.pl

Nie zamierzamy na tym poprzestać i stawiamy sobie kolejne wyzwania rozwoju w Europie! W tym celu poszukujemy wsparcia w osobie doświadczonego Lifestyle Concept Manager’a który będzie odpowiadał za rozwój nowego sklepu i konceptu w Berlinie – Soto Store. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Berlina, gdzie oferujemy najlepsze marki odzieży i obuwia high fashion.

Na stanowisku Lifestyle Concept Manager’a, będziesz odpowiedzialny za:

  • Kreowanie i wdrażanie strategii rozwoju i realizację planów biznesowych Sklepu i Konceptu Lifestyle Soto w Berlinie (praca hybrydowa Berlin-Polska)
  • Tworzenie polityki handlowej zgodnie z warunkami dostawców, negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja strategii marketingowej, zakupowej i sprzedażowej zgodnie z zatwierdzonym budżetem
  • Utrzymywanie i poszerzanie kontaktów biznesowych
  • Współpraca z działem marketingu przy tworzeniu i planowaniu działań
  • Zarządzanie zespołem Sklepu i Konceptu, oraz opracowywanie strategii rozwoju
  • Raportowanie wyników sprzedażowych, przygotowanie i prowadzenie kwartalnych prezentacji dla Zarządu i dostawców
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Lifestyle
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w prowadzeniu sklepu stacjonarnego i internetowego z kategorii Lifestyle fashion
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce kategorii Lifestyle fashion
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • szeroko rozwinięta umiejętność komunikacji

Oferujemy:

  • pracę w koncepcie będącym liderem na rynku w swojej kategorii, z dużym doświadczeniem
  • i rozwojowymi perspektywami.
  • możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach
  • dogodną formę współpracy: umowa o pracę / B2B
  • work-life balance – nie oczekujemy „pracy po godzinach”
  • dostęp do benefitów i atrakcyjne zniżki na zakup obuwia i odzieży sportowej

Zapraszamy do aplikowania!

5 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna