Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Szef Biura Korporacyjno-Organizacyjnego
new
HR
TAURON EKOENERGIA Sp. z o.o.

Jelenia Góra
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Kodeks Spółek Handlowych
zarządzanie
odpowiedzialność
Opis stanowiska

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie obsługi administracyjnej i organizacyjnej posiedzeń organów Spółki
  • Nadzór i koordynacja nad opracowywaniem projektów uchwał podejmowanych przez organy Spółki oraz opracowywanie i weryfikowanie projektów regulacji wewnętrznych
  • Nadzór nad opracowywaniem wniosków pod względem formalnym oraz kompletowanie materiałów niezbędnych do podjęcia decyzji przez organy Spółki oraz zapewnienie funkcjonowania Spółki zgodnie z zasadami ładu korporacyjnego we wszystkich obszarach
  • Koordynacja i nadzór nad opracowywaniem protokołów z posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej
  • Nadzór i zapewnienie realizacji procesu opiniowania aktów wewnętrznych Spółki zgodnie z zasadami ładu korporacyjnego we wszystkich obszarach
  • Inicjowanie działań w ramach nadzoru nad udziałami i akcjami w przedsięwzięciach kapitałowych Spółki, obsługa wykonywania praw korporacyjnych w ramach tych przedsięwzięć
  • Zapewnienie oraz koordynacja organizacji współpracy w zakresie obsługi prawnej Spółki
  • Nadzorowanie obligatoryjnej sprawozdawczości Zarządu na potrzeby Grupy TAURON
  • Nadzór nad prowadzeniem księgi udziałów Spółki
  • Koordynacja przygotowywanej dokumentacji w KRS, w Monitorze Sądowym i Gospodarczym oraz w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze obsługi organów korporacyjnych
  • Wiedza z zakresu Kodeksu Spółek Handlowych
  • Doświadczenie w kierowaniu, koordynowaniu i zarządzaniu całością zagadnień z zakresu obsługi administracyjno-organizacyjnej organów Spółki
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność i terminowość

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo, administracja)

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku
  • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem
  • Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam